M. Pochettino: „Šiuo metu yra 100 procentų, kad kitąmet būsiu PSG“ © JumpStory nuotr.

Po „Ligue 1“ titulo užsitikrinimo PSG strategas Mauricio Pochettino yra aktyviai siejamas su išvykimu iš komandos. 

Tokie šaltiniai, kaip „RMC Sport“, „Le Parisien“, „The Times“ teigė, kad PSG planuoja artimiausiu metu atleisti argentinietį ir jau ieško pamainos trenerių rinkoje. 

Tačiau šiandienos preskonferencijoje M. Pochettino kategoriškai paneigė šiuos gandus. 

„100 procentų liksiu PSG tiek aš, tiek Mbappe. Šiandien aš jaučiuosi taip. Šiandien tiek aš galiu jums pasakyti, daugiau nieko kito. Tai yra futbolas ir mes niekada nežinome, kas gali atsitikti. Tačiau toks mano yra atsakymas šiandien, pagal mano nuojautą“, – teigė M. Pochettino. 

„Nebuvo jokių derybų, neskaitant kasdieninių pokalbių dėl ateities planų ir ką mes iki šiol pasiekėme. Turime normalų santykį. Bendraujame kiek reikia, priklausant nuo rezultatą. Tiek santykiai, tiek bendravimas mūsų geras. 

„Dirbame ir toliau labai sunkiai, galvodami ne tik apie dabartį, bet ir apie ateitį, kas šiame darbe yra labai svarbu. Taip ir dirbame“, – apie santykius su PSG vadovais ir darbą klube kalbėjo argentinietis. 

Šią savaitę buvo pasirodę gandų, kad M. Pochettino su A. Conte gali apsikeisti darbovietėmis, tačiau šie gandai buvo greitai paneigti „Tottenham“ trenerio atstovų.