M. Pochettino: „Turime kaip įmanoma greičiau pakeisti situaciją“ © AFP nuotr.

Londono „Chelsea“ tragiška sezono pradžia tęsiasi ir toliau.

Sekmadienį „aristokratai“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Aston Villa“ futbolininkams ir po šešių turų su penkiais taškais žengia vos 14-oje vietoje.

Po dar vieno pralaimėjimo „Chelsea“ strategas Mauricio Pochettino akcentavo, kad jo komanda yra itin jauna ir privalo mokytis iš klaidų.

„Mes turime užaugti kaip komanda, ne tik kaip individualūs žaidėjai. Puikus pavyzdys yra Nicolas Jacksonas, kuris adaptuojasi „Premier“ lygoje.

Turime daug jaunų žaidėjų, kurie mokosi, o tai kartais reiškia ir padarytas klaidas.

Esame nusivylę, nes tokios situacijos ir klaidos mums kainuoja per brangiai ir galiausiai mes pralaimime rungtynes. Turime kaip įmanoma greičiau pakeisti situaciją“, – kalbėjo M. Pochettino.

„Chelsea“ rungtynes užbaigė mažumoje, kai 58-ąją minutę po VAR peržiūros iš aikštės buvo pašalintas Malo Gusto. Vis tik M. Pochettino dėl šio incidento kaltino ne VAR ar teisėjus, o patį savo futbolininką.

„Tai yra žaidėjo atsakomybė. Mes tikrai negalime kaltinti VAR ar teisėjo. Tokioje situacijoje žiadėjai privalo elgtis atsargiau.

Tikrai nenoriu dėl kažko kaltinti Gusto, nes futbole nutinka įvairių dalykų. Deja, šį kartą ši situaciją komandai kainavo daug“, – pridėjo M. Pochettino.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB