M.Poomas lieka "Arsenal" ekipoje © Eurofootball.lt
Martas Poomas lieka Londono komandoje. klubui priklausantis, tačiau pusei metų Anglijos vicečempionams išnuomotas vartininkas sutiko pasirašyti ilgalaikį kontraktą. "Esu labai patenkintas, kad Arsenas Wengeras ir kiti komandos treneriai tiki manimi",- sakė M.Poomas. - Mėgaujuosi laiku, praleistu čia, todėl dar sunkiau dirbsiu treniruotėse ir stengsiuosi patekti į pirmąją komandą". Finansinės kontrakto detalės viešai neskelbiamos, tačiau manoma, kad esto atlyginimas bus gana ženkliai mažesnis už kitų dviejų ekipos vartininkų - Jenso Lehmano ir Manuelio Almunios . Būtent kaip šių dviejų žaidėjų dubleris buvo įsigytas veteranas iš Estijos. Tiesa, kol kas per pusę metų M.Poomas dar nė karto nevilkėjo pagrindinės "Arsenal" ekipos marškinėlių.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...