M. Rashfordas: „Abejoju, kad būčiau 100 proc. pasiruošęs vykti į Europos čempionatą“ © JumpStory nuotr.

Šį sezoną tikru „Manchester United“ lyderiu tapęs Marcusas Rashfordas per sužaistas 31 rungtynes jau spėjo pelnyti 19 įvarčių ir tai yra geriausias rodiklis jo karjeroje.

22-ejų anglo žvaigždė sužibo dar tuomet, kai komandai vadovavo Louisas van Gaalas, tiesa, prie komandos vairo stojus Jose Mourinho M. Rashfordas išgyveno gana banguotą laikotarpį.

Prisiminęs šį periodą „Man Utd“ puolėjas pripažino, kad buvo ganėtinai sunku, tačiau tai jam leido labiau sustiprėti psichologiškai.

„Tai buvo ganėtinai sunkus laikotarpis, tačiau dabar pažiūrėjęs atgal suprantu, kad tokie momentai padeda sustiprėti psichologiškai.

Per tuos du metus prie Mourinho aš atsiskleidžiau ir tobulėjau kaip universalus žaidėjas, galintis žaisti keliose pozicijose.

Žinoma, buvo visko. Tai buvo sunkus laikotarpis, tačiau tai man padėjo tapti geresniu futbolininku“, – „Man Utd“ tinklalaidėje kalbėjo M. Rashfordas.

Anglijos rinktinės futbolininkas taip pat kalbėjo apie Zlatano Ibrahimovičiaus įtaką jo karjerai ir tobulėjimui.

„Ibrahimovičiaus mentalitetas yra aukščiau visko, ką esu matęs per savo gyvenimą. Jam visiškai nerūpėjo ką jam sako kiti.

Jis man labai padėjo tobulėti. Zlatanas žinojo, kaip turi elgtis Mourinho treniruojamoje komandoje, nes su juo yra dirbęs ir anksčiau“, – pridėjo puolėjas.

M. Rashfordas pastaruoju metu nerungtyniavo dėl nugaros traumos ir buvo abejojama, ar jis spės pasveikti iki vasarą turėjusio vykti Europos futbolo čempionato.

Pats futbolininkas pripažino, kad greičiausiai nebūtų spėjęs tinkamai pasiruošti čempionatui, jei jis nebūtų atidėtas dėl koronaviruso pandemijos.

„Greičiausiai į aikštę būčiau sugrįžęs maždaug balandžio viduryje ar pabaigoje, tačiau tai būtų bandymas paskubinti reabilitaciją, nes nenorėčiau praleisti Europos čempionato. 

Abejoju, kad būčiau 100 proc. pasiruošęs vykti į Europos čempionatą ar net užbaigti sezoną, bet būtent tokį planą turėjome. Žinoma, viskas labai greitai pasikeitė dėl viruso protrūkio“, – dėstė M. Rashfordas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos