M. Rashfordo įvartis atnešė "Man Utd" klubui pergalę prieš "Hull City" (VIDEO)

Trečiajame „Premier“ lygos ture „Manchester United“ priėmė vietos „Hull City“ iššūkį. Po įnirtingos kovos „Raudonieji velniai“ paskutinėmis minutėmis sugebėjo palaužti „Tigrus“ rezultatu 1 – 0.

Pirmasis kėlinys kaip ir pirmosiose dvejose šio sezono rungtynėse prasidėjo lėtu tempu bei žvalgyba. Per lietų vykusiame kėlinyje kamuolys sunkiai judėjo, o vidurio saugams vėl sunkiai sekėsi surasti Zlataną Ibrahimovičių, kuris būdavo dažnai priverstas atsitraukti į aikštės vidurį, jog galėtų priimti kamuolį.

Vis dėlto, švedas 10-ąją rungtynių minutę sugebėjo  atlikti neprastą smūgį galva, tačiau kamuolys praskriejo virš virpsto.

Šeimininkai savo pirmąją progą susikūrė apie 15-ąją minutę, kai baudos smūgį atliko Robertas Snodgrassas. Tačiau jo bandymas atsimušė į „United“ žaidėjų sienelę.

Dar po 10-ies minučių bereikalingai prasižengė Marouane‘as Fellaini. R. Snodgrossas atliko dar vieną baudos smūgį, kuris buvo kur kas pavojingesnis, mat kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų.
Savotišką „Hull“ atakų bangą vainikavo pavojingas perdavimas į „United“ baudos aikštelę, tačiau gynyboje sėkmingai sužaidė Luke‘as Shaw, kuris likvidavo pavojų.

Artėjant kėliniui į pabaigą, kaip ir įprasta šiame sezone apie save priminė „United“. 37-ąją minutę Juanas Mata įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą, kurį atrėmė „Hull“ vartininkas. Vis dėlto, kamuolys atšoko tiesiai prieš Wayne‘ą Rooney, tačiau komandos kapitonas į tuščius vartus kamuolio pasiųsti nesugebėjo, mat jo bandymas buvo blokuotas vieno iš „Tigrų“ gynėjų.

45-ąją minutę dar vieną auksinę progą turėjo Z. Ibrahimovičius. Standartinės situacijos metu W. Rooney atliko aukštą perdavimą, o kamuolį puikiai pasitaisė būtent Z. Ibrahimovičius. Švedas permetė kamuolį per E. Jakupovičių, tačiau kamuolys nuriedėjo kiek per toli ir puolėjas buvo priverstas atlikti smūgį kulnu, kuris nebuvo sėkmingas ir pataikė tik į išorinį vartų tinklą.

Ištiksėjus pridėtiniam laikui, komandos į drabužines patraukė rezultatui esant 0 – 0.

Antrajame kėlinyje „United“ bandė didinti apsukas, tačiau didelės sėkmės šie bandymai nenešė. Kamuolys dažnai būdavo perduodamas netiksliai arba tiesiog į nepavojingas zonas.

60-ąją minutę prieš pat keitimą Anthony Martialis atliko smūgį iš už baudos aikštelės prieigų, tačiau rimtesnio pavojaus sukurti nepavyko.

74-ąją minutę pavojingą smugį atliko W. Rooney, tačiau anglui tikslumo pritrūko ir kamuolys nepataikė net į vartų plotą.

Vos po kelių akimirkų netikėtą įvartį galėjo pelnyti šeimininkai. Vienas iš šeimininkų futbolininkų atliko smūgį, tačiau kamuolys atsimušė į Ericą Bailly ir rikošeto metu kamuolys nuskriejo į visiškai kitą vartų pusę.

Po šio epizodo prasidėjo „United“ šturmas. Iš pradžių Paulis Pogba atliko nevykusį baudos smūgį, bet po poros minučių Marcusas Rashfordas atliko klastingą smūgį pažeme, kurį pirštų galais atrėmė E. Jakupovičius.

„Man Utd“ ir toliau buvo užgulę „Tigrų“ vartus, o savo šansą gavo ir Henrikhas Mkhitaryanas. Armėnas baudos aikštelėje buvo visiškai laisvas, tačiau kol ruošėsi atlikti smūgį prie jo suskubo vienas iš gynėjų ir smūgį sėkmingai blokavo.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, P. Pogba gavo galimybę atlikti smūgį iš maždaug 20-ies metrų, tačiau suktas smūgis praskriejo visiškai šalia vartų.

Savo progos išlaukė ir „Hull“. D. Meyleris atliko smūgį būdamas šalia baudos aikštelės, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

Kaip bebūtų „Man Utd“ pastangos nenuėjo veltui. 93-iąją minutę W. Rooney įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko aštrų perdavimą baudos aikštelės link, kurį sėkmingai „uždarė“ Marcusas Rashfordas, taip padovanodamas „United“ klubui trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Hull City“ 0 – 1 „Manchester United“
90+3‘ [0-1] M. Rashford