M. Reuso įvartis lėmė BVB pergalę prieš "Bundesliga" lyderius

Šeštadienį "Bundesliga" aštuntojo turo rungtynėse Dortmundo "Borussia" namuose rezultatu 1:0 palaužė pirmenybių lyderius "Monchengladbach" futbolininkus.

Abi ekipos aktyviai pradėjo susitikimą, tačiau sėkmingą demonstravo abu vartininkai. Vis tik 33-ąją minutę "Monchengladbach" ekipos vartų sargas grubiai suklydo bandydamas atremti Thorgano Hazardo smūgį ir kamuolys įskriejo į vartų tinklą. Tiesa, po VAR peržiūros jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

58-ąją minutę BVB išsiveržė į priekį, kuomet perdavo iš T. Hazardo sulaukęs Marco Reusas pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šio epizodo abi komandos dar turėjo progų pasižymėti, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo itin svarbią Dortmundo ekipos pergalę.

"Monchengladbach" su 16 taškų ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje, tiesa, jau rytoj juos aplenkti galės "Schalke". BVB su 15 taškų įsitaisė ketvirtoje pozicijoje.

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.toclipit.com/embed/LycKicUctq?autoplay=1&amp;htmlplayer=1" width="500" height="300" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>