M. Salah dublis atvedė "Liverpool" į pergalę, "Chelsea" namuose sudaužė "Stoke" (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šešerios 21-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė rungtynės "Anield" stadione, kur vietos "Liverpool" priėmė "Leicester City". Svečiai pasiekė greitą susitikimo įvartį, tačiau Mohamedo Salah vedami "raudonieji" išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo ne itin sėkmingai, o ypatingai - Joeliui Matipui, po kurio klaidos ir krito pirmasis rungtynių įvartį. 3-ąją minutė "Leicester" perėmė kamuolį iš varžovų ir po tikslaus Riyado Mahrezo perdavimo Jamie Vardy galingu smūgiu nepaliko vilčių Lorisui Karius.

"Liverpool" visą pirmąjį kėlinį bandė atsitiesti po šios nemalonios varžovų staigmenos, tačiau per pirmąsias 45 minutes "Anfield" stadionas iš savo komandos įvarčio nepamatė.

Vis dėlto antrasis kėlinys buvo kur kas sėkmingesnis šeimininkams - 52-ąją minutę po Sadio Mane perdavimo kulniuku Mohamedas Salah išmaudė kelis varžovų gynėjus ir išlygino rezultatą.

76-ąją minutę tas pats egiptietis padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje - gavęs dar vieną gerą perdavimą už savo nugaros paliko Harry Maguire'ą ir puikiu smūgiu išplėšė pergalę "Liverpool" komandai.

"Liverpool" su 41 tašku ir toliau išlieka ketvirtoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę į savo sąskaitą įsirašė Londono "Chelsea", namuose nepalikęs jokių vilčių šį sezoną stringančiam "Stoke City".

Antonio Conte vertėsi be Edeno Hazardo, tačiau problemų tai nesukėlė - Williano, Pedro, Davide Zappacostos, Danielio Drinkwaterio ir Antonio Rudigerio įvarčiai garantavo pergalę rezultatu 5-0.

Likusios dvikovos baigėsi dramatiškomis "Bournemouth" ir "Swansea" klubų pergalėmis bei dar dvejomis nulinėmis lygiosiomis.

"Liverpool" 2 - 1 "Leicester"
3' [0 - 1] J. Vardy
52' [1 - 1] M. Salah
76' [2 - 1] M. Salah

"Chelsea" 5 - 0 "Stoke City"
3' [1 - 0] A. Rudiger
9' [2 - 0] D. Drinkwater
23' [3 - 0] Pedro
73' [4 - 0] Willian (11 m. baudinys)
88' [5 - 0] D. Zappacosta

"Bournemouth" 2 - 1 "Everton"
33' [1 - 0] R. Fraser
57' [1 - 1] I. Gueye
89' [2 - 1] R. Fraser

"Huddersfiel" 0 - 0 "Burnley"

"Newcastle" 0 - 0 "Brighton"

"Watford" 1 - 2 "Swansea"
11' [1 - 0] A. Carrillo
86' [1 - 1] J. Ayew
90' [1 - 2] L. Narsingh