M. Salah dublis parklupdė „Tottenham“ futbolininkus © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Tottenham“ vienuolikę.

Pirmasis kėlinys priklausė Jurgeno Kloppo auklėtiniams. Iniciatyvą demonstravę svečiai įrodė savo pranašumą pelnydami du įvarčius.

11 minutę Mohamedas Salah sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

40 minutę egiptietis į savo sąskaitą įsirašė dublį. Katastrofiška Erico Dierio klaida pasinaudojęs krašto puolėjas technišku smūgiu „perkėlė“ oponentų vartininką Hugo Llorisą.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas buvo kiek kitoks. „Pentinai“ susikūrė pavojingų momentų ir vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti 70 minutę. Po keitimo į aikštę žengęs Dejanas Kulusevskis atliko perdavimą Harry Kane'ui kuris užtikrintu smūgiu sušvelnino savo komandos atsilikimą.

Šiuo metu „Liverpool“ rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Tottenham“ lieka ketvirtoje vietoje.