Antradienį per Lietuvos "A lygos" čempionato keturioliktojo turo rungtynes su "Vilniumi" Panevėžio "Ekrano" komandai neatstovavo saugas Mantas Savėnas. Taip atsitiko todėl, kad geriausias praėjusio sezono Lietuvoje rungtyniaujantis futbolininkas dalyvauja Rusijos sostinės "Moskva" klubo peržiūroje.

"M.Savėnas į peržiūrą išvyko birželio 11 dieną, o grįš birželio 19-ąją. Rusijos klubo atstovai jį žino, matė. Mantas pats norėjo pasirodyti maskviečiams", - alyga.lt svetainei sakė "Ekrano" komandos vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys.

Paklaustas, ar nebus gaila atsisveikinti su komandos kapitonu, "Ekrano" strategas atsakė: "Žinoma, būtų labai gaila. Aš norėčiau, kad jis liktų ekipoje. Tikiuosi, kad M.Savėnas sugrįš į komandą. Mantas dabar dar nėra tokios geros sportinės formos kaip praėjusį sezoną."

2005 metais M.Savėnas Lietuvos "A lygos" pirmenybėse pelnė 27 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Šiemet "Ekrano" kapitonas vartininkus nuginklavo šešis kartus, tačiau jam ir komandai sezono pradžia buvo nelabai sėkminga - čempionų titulą ginantys panevėžiečiai nuo lygos lyderio "Kauno" klubo jau atsilieka 14-a taškų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos