Madrido "Real" patyrė sensacingą pažeminimą © Eurofootball.lt
Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) turnyre antradienį savo pirmuosius šešioliktfinalio susitikimus tarpusavyje sužaidė keturios poros.

Sensacingą sutriuškinimą rezultatu 4-0 išvykoje patyrė beveik stipriausios sudėties rungtyniavęs Madrido "Real" žvaigždynas. "Karališkąjį" klubą negailestingai pažemino Ispanijos trečiosios pagal pajėgumą lygos "Alcorcon" futbolininkai.

Pakiliai, drausmingai bei tiksliai rungtyniavusi "Alcorcon" ekipa ne tik įmušė keturis įvarčius, bet ir sukūrė dar begalę šimtaprocentinių progų prie sostinės komandos vartų, tačiau kamuolys tai atsitrenkdavo į virpstą, tai "geltonasis" nesugebėdavo tiksliai smūgiuoti į tuščius vartus.

Dažniausiai net į "karališkojo" klubo mačų paraiškas nepatenkantis olandas Rafaelis van der Vaartas aikštėje stengėsi labiausiai, tačiau kiti milijonus uždirbantys "Real" futbolininkai žaidė pavieniui, atrodė pasimetę bei nervingi, tad pelnytai patyrė vieną gėdingiausių sutriuškinimų per visą klubo istoriją.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" futbolininkai viena koja žengė į aštuntfinalį išvykoje 2-0 įveikę "Marbella" vienuolikę - 18 minutę kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė Troyano, o susitikimui einant pabaigos link pergalę užtikrino Maxi Rodriguezas.

Įvarčių fiesta įvyko Mursijoje, kur vietos "Atletico Ciudad" 4-2 nusileido "Sevilla" ekipai. Verta pažymėti, kad visi įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje, o trys iš jų buvo pasiekti tarp 19 iki 21 minutės.

Huelvos "Recreativo" ir Chichono "Sporting" ekipų mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po dviejų savaičių.

Mursijos "Atletico Ciudad" 2 - 4 "Sevilla"
10' [1 - 0] Guille Roldan
19' [1 - 1] Luis Fabiano
20' [1 - 2] Luis Fabiano
21' [2 - 2] Guille Roldan
28' [2 - 3] Jesus Navas
36' [2 - 4] Diego Capel

Huelvos "Recreativo" 1 - 1 Chichono "Sporting"
5' [1 - 0] Daniel Candeias
47' [1 - 1] Mate Bilic

"Marbella" 0 - 2 Madrido "Atletico"
18' [0 - 1] Troyano (į savus vartus)
83' [0 - 2] Maxi Rodriguez

"Alcorcon" 4 - 0 Madrido "Real"
16' [1 - 0] Borja
22' [2 - 0] Alvaro Arbeloa (į savus vartus)
40' [3 - 0] Ernesto
52' [4 - 0] Borja

Madrido "Real" sudėtis: Dudek; Arbeloa, Metzelder, Albiol, Drenthe; Diarra, Guti (Gago), Granero (Marcelo), Van der Vaart; Benzema, Raul (Van Nistelrooy).