Madrido „Real“ triuškinančia pergale užsitikrino Ispanijos čempionų vardą © JumpStory nuotr.

Madrido „Real“ ekipa namuose rezultatu 4:0 sutriuškino Barselonos „Espanyol“ vienuolikę ir „La Liga“ čempionų titulą. Tai yra jau 35-asis Ispanijos čempionų titulas „Karališkojo“ klubo istorijoje.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę. Po puikaus Marcelo perdavimo šaltakraujiškai, smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą, vartininką nuginklavo Rodrigo.

44 minutę Rodrigo į savo sąskaitą įsirašė dublį. Brazilas perėmė kamuolį prie varžovų vartų ir žemu smūgiu į kairįjį vartų kampą padvigubino savo komandos persvarą.

53 minutę Carlo Ancelotti auklėtiniai pelnė trečiąjį įvartį. Po žaibiškos kontraatakos atakos Eduardo Camavinga perdavė kamuolį Marco Asensio ir pastarasis neklydo pasiųsdamas kamuolį į vartų tinklą.

Na ir „vyšnaitę ant torto“ šiose rungtynėse, 81 minutę uždėjo Karimas Benzema. Po Viniciaus Junioro perdavimo iš krašto prancūzas užtikrintu smūgiu pelnė ketvirtąjį savo ekipos įvartį.

Po šio susitikimo Madrido „Real“ turi 81 tašką, praėjus 34 turams. Šiuo metu antrą vietą užima „Sevilla“, kuri turi 64 taškus savo sąskaitoje.