Madrido "Real" - viena koja Ispanijos čempionai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo sužaistos šešerios 33-ojo turo rungtynės.

Didelį žingsnį nugalėtojų titulo link žengė Madrido "Real" futbolininkai išvykoje 2 - 0 įveikę Santandero "Racing" ekipos pasipriešinimą. Ankstyvą pirmąjį įvartį "karališkajam" klubui po Robinho perdavimo pelnė Raulis. Įsiveržę į priekį "Real" atidavė iniciatyvą šeimininkams ir tik mažomis pajėgomis bandė atakuoti.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė - "Real" nesistengė užpulti, o "Racing" to padaryti nesugebėjo. Vis dėlto per pridėtinį rungtynių laiką antrąjį "Real" įvartį greitos kontratakos metu pelnė Gonzalo Higuainas.

Kitose semadienio rungtynėse svarbią pergalę namuose prieš "Valladolid" iškovojo "Villarreal" ekipa ir Ispanijos čempionato turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą. Juos nuo lyderių Madrido "Real" skiria 10 taškų. Iki čempionato pabaigos liko penki turai.

Dar vieną gėdingą pralaimėjimą patyrė Ispanijos Karaliaus taurės laimėtojas "Valencia" klubas, išvykoje net 1-5 nusileidęs Bilbao "Athletic".

Po šio pralaimėjimo Ronaldo Koemano auklėtinius nuo 18 vietos, kuri garantuoja iškritimą į žemesniąją lygą, teskiria 2 taškai.

Visų Sekmadienio rungtynių statistika:

"Levante" 3 - 1 "Getafe"
41' [1 - 0] Juanma
44' [2 - 0] Mathieu Berson
53' [3 - 0] Sanchez Gil Pedro Leon
58' [3 - 1] Ruben De la Red (iš 11 m. baudinio)

"Murcia" 1 - 4 "Mallorca"
8' [0 - 1] Daniel Guiza
18' [0 - 2] Juan Fernando Arango
46' [0 - 3] Daniel Guiza
86' [0 - 4] Daniel Guiza
89' [1 - 4] Fernando Baiano

Pamplonos "Osasuna" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"
64' [0 - 1] Sergio (iš 11 m. baudinio)

"Villarreal" 2 - 0 "Valladolid"
16' [1 - 0] Nihat
46' [2 - 0] Santiago Cazorla

Santandero "Racing" 0 - 2 Madrido "Real"
14' [0 - 1] Raul
90' [0 - 2] Gonzalo Higuain

Bilbao "Athletic" 5 - 1 "Valencia"
19' [1 - 0] Javier Martinez
50' [2 - 0] Fernando Llorente
66' [3 - 0] Fernando Llorente
74' [3 - 1] David Villa
85' [4 - 1] Andoni Iraola
90' [5 - 1] Aritz Aduriz