Anglų "Tottenham Hotspur" ("%c00052") klubas pardavė puolėją Helderį Postiga (%p02212) į buvusį jo klubą, Čempionų lygos nugalėtoją "%c00109", ir įsigijo saugą Pedro Mendesą (%p02967). Portugalai taip pat turės sumokėti anglams 3 milijonus svarų.

21 metų Postiga praėjusią iš "Porto" į "Spurs" perėjo už 6.25 milijono svarų. Tačiau žaidėjui per sezoną nepavyko pritapti Anglijoje - per 22 rungtynes jam pavyko pasižymėti tik du kartus. Įvartis Euro-2004 ketvirtfinalyje prieš Angliją pagerino žaidėjo reputaciją šalyje, taigi komandą performuojantis čempionų klubas nusprendė jį susigražinti.

"Nėra abejonių dėl Helderio galimybių, bet turbūt jis atvyko į Premier lygą per anksti. Jis norėjo grįžti namo, ir nors mes jį čią vertiname gerai nenorėtume daryti nelaimingu. Jis visą laiką buvo tikras profesionalas ir mes jam linkime gero ateityje." - teigė "Spurs" sporto direktorius Frankas Arnesenas - "Tai puikus sandėris, nes Pedro mums duos daugiau galimybių saugų linijoje, ir su savimi atsineš Europos turnyrų patirtį. Jis žemyne turi užsitarnautą reputaciją ir mes džiaugiamės, kad prisijungėme jį prie savo komandos."

Anglų klubas šiandien taip pat pranešė apie kito saugo Seano Daviso (%p02109) įsigijimą iš "%c00044". 24 metų Davisu domėjosi daugelis "Premier" lygos klubų, tačiau "Spurs" laimėjo kovą dėl žaidėjo ir po medicininės apžiūros jis turėtų pasirašyti kontraktą su naujuoju klubu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos