"Mainz" - pirmasis Vokietijos taurės pusfinalio dalyvis © Eurofootball.lt
Antradienį Vokietijoje vyko šalies taurės (DFB Pokal) turnyro pirmasis ketvirtfinalio mačas, kuriame pergalę šventė ir į pusfinalį pateko "Mainz" ekipa.

"%c00209" 1 - 0 Gelzenkircheno "%c00015"
88' [1 - 0] Aristide Bance

Pirmame kėlinyje abi komandos stengėsi pasiekti greitus įvarčius, tačiau to joms padaryti nepavyko. Pavojingiausias išpuolis "Mainz" gretose buvo Srdjano Baljako smūgis, tačiau futbolininkui pritrūko tikslumo.

"Schalke" atsakė kėliais pavojingais Jeffersono Farfano bei Heiko Westermanno smūgiais. Visgi iki pertraukos rezultatas nepakito ir vis dar buvo 0-0.

Antras kėlinys prasidėjo sėkmingiau šeimininkams, kurie galėjo pelnyti įvartį. Taip pat vos į savus vartus kamuolio neįsimušė "Schalke" saugas Ivanas Rakitičius, tačiau tąkart žaidėją lydėjo sėkmė.

Kai jau atrodė, kad mače teks žaisti pratęsimą, "Mainz" sugebėjo pelnyti įvartį - suklydus svečių gynėjams, niekeno neprižiūrimas puolėjas Aristide Bance galva nukreipė kamuolį į vartus.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė, jog antrojo diviziono "Mainz" ekipa tapo pirmąja taurės pusfinalio etapo dalyve.