Makedonai debiutuodami įmušė įvartį, tačiau nusileido Austrijai © Pool via REUTERS

Šiaurės Makedonijos debiutas Europos čempionate apkarto, o Austrija iškovojo labai svarbius tris taškus.

C grupės mačas prasidėjo apylygiai – makedoniečiai rungtynes pradėjo drąsiai ir neatidavė iniciatyvos austrams.

Tačiau 18-ąją minutę po puikios Austrijos atakos krito įvartis į Šiaurės Makedonijos vartus – Marcelis Sabitzeris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten puikiai perdavimą uždarė ir įvartį įmušė gynėjas Stefanas Laineris.

Tuomet 28-ąją minutę Š. Makedonija pateikė atsakymą, kai po Austrijos klaidų prie savo vartų ir visiškos sumaišties, G. Pandevas gavo progą įmušti kamuolį į tuščius vartus ir išlyginti rezultatą. Žinoma, tai jis padarė ir rezultatas tapo 1:1.

Pirmas kėlinys rezultatu 1:1 ir baigėsi, o daugiau realių progų nebuvo, tad rezultatas po pirmo kėlinio buvo ganėtinai dėsningas.

Antrajame kėlinyje progų vėl netrūko. Jų turėjo ir Austrijos, ir Šiaurės Makedonijos rinktinė, tačiau lūžis įvyko, kai 78-ąją minutę, po Davido Alabos perdavimo, pasižymėjo Michaelis Gregoritschas, kuris išvedė austrus į priekį 2:1. Makedonų vartininkas Stole Dimitrievski šioje situacijoje, kaip ir pirmo įvarčio metu, nesužibėjo.

Tašką rungtynėse padėjo 89-ąją minutę Marko Arnautovičius, kuris įvartį įmušė apibėgdamas vartininką ir kamuolį pasiųsdamas į beveik tuščius vartus – 3:1.

Apibendrinant, šios rungtynės kol kas buvo vienos iš įdomiausių šiame čempionate, makedoniečiai tikrai paliko įspūdį, o Austrija padarė tai, ką jie ir privalėjo padaryt - iškovojo 3 taškus.

Tai buvo, beje, ir pirmoji Austrijos pergalė per Europos čempionatų istoriją.