"Man City" grįžta į trečiąją poziciją © Eurofootball.lt
Vėlyvą pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje pasibaigė 12-asis turas rungtynėmis tarp „Man City“ ir „Sunderland“ klubų. Po gėdingo pralaimėjimo Londono „Chelsea“ ekipai Sveno Gorano Erikssono auklėtiniai atsitiesė ir nugalėjo „juodąsias kates“ rezultatu 1-0.

„%c00054“ 1 – 0 „%c00260“
67‘ [1 – 0] Stephen Ireland

Rungtynėse daug daugiau noro ir aktyvumo demonstravo Roy`aus Keane`o treniruojamas „Sunderland“ klubas. Po Rosso Wallace`o perdavimo iš kairiojo krašto saugo Granto Leadbitterio smūgį blokavo Mančesterio komandos kapitonas Richardas Dunne`as, o po to į vartus nepataikė puolėjas Kenwyne`as Jonesas.

Taip pat pirmajame kėlinyje gynėjas Danny Collinsas ir puolėjas Anthony Stokesas atakavo Joe Harto ginamus vartus smūgiais galva, tačiau abu bandymai tikslo nepasiekė. Bet „City“ taip pat nesnaudė ir dvi puikias progas turėjo belgų puolėjas Emile`is Mpenza, bet pirma jo smūgis pralėkė pro šalį, o po to jo ataką sustabdė Craigas Gordonas.

Visgi 67-ąją minutę aikštės šeimininkai įmušė, o kaip vėliau paaiškėjo, ir pergalingą įvartį. Martinas Petrovas iš dešinio krašto pakeitė atakos kryptį ir atidavė kamuolį į kairę brazilui Elano, šis jį pasiuntė puolėjui Dariusui Vassellui, ir po jo perdavimo link artimojo virpsto atsidūręs jaunasis airis Stephenas Irelandas pasiuntė kamuolį tarp kojų C.Gordonui į tinklą.

„Man City“ ekipa savo tvirtovėje dar nėra patyrusi nei vieno pralaimėjimo ir po šios septintosios pergalės savo arenoje sugrįžo į 3-iąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Sunderland“ klubas išlieka turnyrinės lentelės apačioje ir užima 15-ąją poziciją.