"Man City" ir "Everton" dvikovoje - dvi raudonos kortelės bei kovingos lygiosios (VIDEO)

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 2-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" priėmė Liverpulio "Everton" futbolininkus. Po kovingos kovos, pareikalavusios net dviejų raudonų kortelių, komandos išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1.

Visą rungtynių laiką aikštėje virė atkakli kova, pareikalavusi daug jėgų abiejų komandų gretose. Per pirmąsias 30 minučių Mančesterio stadiono žiūrovai itin pavojingų progų taip ir neišvydo, tačiau futbolas nebuvo nuobodus.

Galiausiai 35-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - po puikaus Dominico Calverto-Lewino perdavimo Wayne'as Rooney kaire koja pasiuntė kamuolį į "Man City" vartų tinklą.

"Miestiečiai" iškart bandė atsitiesti po skaudos smūgio, tačiau 44-ąją minutę situacija tapo dar sudėtingesnė - Kyle'as Walkeris per kelias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo pašalintas iš aikštės.

Antrajame kėlinyje "Man City" nesustojo bandyti atsitiesti po praleisto įvarčio. "Everton" turėjo keikybinį pranašumą, tačiau jokių pavojingų atakų nekūrė.

Po ilgų bandymų 82-ąją minutę šeimininkams galiausiai pavyko nuginkluoti Jacką Pickwordą - 82-ąją minutę puikų įvartį pasiekė po keitimo aikštėje pasirodęs Raheemas Sterlingas.

Per likusį laiką "Man City" spaudė "irisus", o 88-ąją minutę net jėgos aikštėje buvo išsilyginusios, kai Morganas Schneiderlinas prieš save taip pat išvydo antrąją geltoną kortelę.

Vis dėlto po daugybės bandymų Mančesterio ekipai pasiekti pergalingo įvarčio taip ir nepavyko ir komandos pasidalijo po tašką.

"Man City" 1 - 1 "Everton"
35' [0 - 1] W. Rooney
83' [1 - 1] R. Sterling
44' K. Walker ("Man City") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/IuCEGUTuxXI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>