"Man City" ir "Liverpool" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos šių metų 20-ojo turo varžybos. "Derby" namusoe turėjo pripažinti "Blackburn" pranašumą, o "Man City" ir "Liverpool" mačas pasibaigė lygiosiomis.

Pirmose šios dienos rungtynėse absoliutus lygos autsaideris "Derby" susikovė su stipriu vidutinioku "Blackburn" klubu. Geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie 27-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Mattas Oakley pasiuntė kamuolį tarp kojų vartininkui Bradui Friedeliui.

Besibaigiant pirmajame kėliniui Paulo Jewello treniruojami "avinai" galėjo padvigubinti savo pranašumą, kai "Rovers" kapitonas Ryanas Nelsenas baudos aikštelėje prasižengė prieš puolėją Kenny Millerį. Prie žymos stojusio Steve`o Howardo smūgį atrėmė amerikietis B.Friedelis.

"Neįmuši tu - įmuša tau". Šią nerašytą auksinę futbolo taisyklę šeimininkams priminė "Blackburn" puolėjas iš Paragvajaus Roque Santa Cruzas, kuris antru bandymu vis tik nukreipė kamuolį į vartus, kai prieš tai vartininkas Lewisas Price`as atmušė Benni McCarthy bandymą.

Įsismaginę svečiai 42-ąją minutę jau persvėrė rezutlatą savo naudai, kai tolimu "šūviu" kamuolį į vartus nukreipė saugas Davidas Bentley, kuris kiek vėliau dar pataikė ir į virpstą.

Kitame turnyrinės lentelės kaimynų "Man City" ir "Liverpool" komandų mačas pasibaigė be įvarčių 0-0. Pirmame kėlinyje arti tikslo buvo "raudonųjų" gynėjas iš Brazilijos Fabio Aurelio, bet jo bandymą atrėmė vartininkas Joe Hartas.

Vėliau dvi labai geras progas iššvaistė "Liverpool" ekipos puolėjas iš Ispanijos Fernando Torresas, o vartininkas J.Hartas dar kartą turėjo padirbėti atmušant saugo iš Izraelio Yossi Benayouno smūgį.

Mačo pabaigoje 87-ąją minutę olandas Dirkas Kuytas galėjo padovanoti Rafaelio Benitezo vadovaujamai ekipai pergalę, bet po "City" kapitono Richardo Dunne`o ir vartų sargo J.Harto pastangų kamuolys buvo išmuštas iš vartų linijos.

"%c00338" 1 - 2 "%c00056"
27' [1 - 0] Matt Oakley
39' [1 - 1] Roque Santa Cruz
42' [1 - 2] David Bentley

38' Steven Howard ("Derby") nerealizavo 11 metrų baudinio

"%c00054" 0 - 0 "%c00045"