„Man City“ nesunkiai susitvarkė su „Newcastle“, „Everton“ išvargo pergalę prieš „Sheffield Utd“ © JumpStory nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos 15-ojo turo rungtynėse „Manchester City“  iškovojo dar vieną pergalę.

P. Guardiolos auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Newcastle“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę po I. Gundogano įvarčio.

Rezultatą padvigubino F. Torresas, kuris 55-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Po šios pergalės „Man City“ pakilo į penktąją turnyrinės lentelės poziciją, „Newcastle“ ir toliau išlieka 12-oje.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo „Everton“ futbolininkai.

C. Anhelotti auklėtiniai išvykos rungtynėse 1:0 palaužė paskutinėje vietoje besirikiuojančią „Sheffield Utd“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė G. Sigurdssonas, kuris 80-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šios pergalės „Everton“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją ir nuo „Liverpool“ atsilieka vos dviem taškais. Tiesa, pastaroji sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.