"Man City" patyrė skaudų smūgį išvykoje (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos X turo rungtynėse skaudų smūgį išvykoje patyrė ambicingi "Man City" futbolininkai.

Roberto Mancini auklėtiniai 2-1 nusileido priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą užimančiai "Wolves" ekipai ir prarado tris svarbius taškus kovoje dėl čempionų titulo.

Atkaklią ir gražią dvikovą Mančesteryje tarp vietos "Man Utd" ir "Tottenham" vienuolikių apkartino mačo pabaigoje priimti kontraversiški teisėjo sprendimai.

"Raudonieji velniai" laimėjo rezultatu 2-0, tačiau antrasis šeimininkų įvartis, kurį galite pamatyti mačo video santraukoje, dar ilgai bus aptarinėjamas Anglijoje.

Kitose rungtynėse pergales paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis šventė čempionate pirmaujančios Londono komandos - "Chelsea" ir "Arsenal".

Londono "Arsenal" 1 - 0 Londono "West Ham"
88' [1 - 0] A. Song

"Blackburn" 1 - 2 Londono "Chelsea"
22' [1 - 0] B. Mwaruwari
39' [1 - 1] N. Anelka
84' [1 - 2] B. Ivanovic

Liverpulio "Everton" 1 - 0 "Stoke"
67' [1 - 0] A. Yakubu

Londono "Fulham" 2 - 0 "Wigan"
30' [1 - 0] C. Dempsey
44' [2 - 0] C. Dempsey

"Wolves" 2 - 1 "Man City"
23' [0 - 1] E.S. Adebayor (iš 11 m. baudinio)
30' [1 - 1] N. Milijas
57' [2 - 1] D. Edwards

"Man Utd" 2 - 0 Londono "Tottenham"
31' [1 - 0] N. Vidic
84' [2 - 0] Nani