„Man City“ pirmajame kėlinyje susitvarkė su „Chelsea“ © Pool via REUTERS nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos 17 ture „Manchester City pratęsė pergalių seriją.

P. Guardiolos auklėtiniai išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę po I. Gundogano įvarčio.

21-ąją minutę P. Fodenas pridėjo dar vieną įvartį.

34-ąją minutę puikiu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė K. De Bruyne ir rezultatas tapo 3:0.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Mancherster City“ futbolininkai ir toliau aktyviai atakavo.

Vis tik antrąją pridėto laiko minutę rezultatą sušvelnino C. Hudsonas-Odoi.

„Man City“ rungtynių metu iš viso sukūrė net 18 pavojingų atakų prie „Chelsea“ ekipos vartų, tuo tarpu šeimininkai atsakė vos devyneriomis.

Chelsea“ per pastarąsias penkerias rungtynes patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą.

Po šios pergalės „Man City“ kyla į penktąją turnyrinės lentelės poziciją, „Chelsea“ nusmuko į aštuntąją.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Vel aphavo sarlatanas

Kur tas Covid protrukis komandoi, kodel neizoliavosi pagrindiniai zaidejai

• 0
  • Ane

Sezono pradzioje Chelsea buvo liaupsinama,bet realybe yra,kad nuo praeito sezono nepadaryta zingsnio i prieki,susidure su rimtesnem komandoj ir baiges visa jega komandos.

• +2
  • Mar
    Whaaat

Tu čia rimtai? 😀D Pochettino tiek laiko atstovavo Totenhemą ir tu manai, kad jis eitu į Chelsea? 😀

Iš tottes buvo išmestas, juk ne į Arsenala eitu!

• 0
  • Max

Lampard sacked in the morning, alegri incoming

• +1
  • ?

Gerai pradejo sezona Chelsea atrode garantuotai bus top4 siemet, ir zaidima grazu rode. Be paskutini menesi turbut jau visiska tragedija ir zaidimas ir rezultatai.

• AŠAudrius

I londona atkelevo stichine nelaime vardu Man City. Per pusvalandika sutvarke reikalus. Na ok, kazkas nepaejo, kazkas nepasiseke chelsea komandai pirmam kelini, bet po vidurio pertraukos isvadu nebuvo. Vel visiskai taspats. Kam ta kamuolio kontrole jai atakuot neina. Oi kirs galvas, jauciu kad jau reik veju nauju. Pasiteisinimai baigti po praeito sezono. P.s. Gilmours aikstei laksto .. nu ne taures varzybos, nzn, nzn