"Man City" savo tvirtovėje nubaudė "Liverpool" futbolininkus (VIDEO)

Pirmadienį Anglijoje antrasis "Premier" lygos turas užsibaigė itin laukiama dvikova. "Etihad" stadione santykius aiškinosi praėjusį sezoną aukščiausias vietas lygoje užmėmusios "Man City" ir "Liverpool" ekipos.

Brendano Rodgerso vadovaujamai ekipai pirmosios rungtynės išvykoje pasibaigė skaudžiai - "raudonieji" rezultatu 3-1 buvo sutriuškinti Anglijos čempionų.

Jau nuo pat rungtynių pradžios "Man City" bandė primesti savo žaidimą. Pirmasis įvartis krito 41-ąją minutę, kuomet šeimininkus į priekį išvedė Stevanas Jovetičius.

Antrajame kėlinyje netrūko kovos, tačiau jau 55-ąją minutę "Livepool" klubas buvo pasiųstas į nokdauną, o tai padarė tas pats S.Jovetičius, kuris po puikaus Samiro Nasri perdavimo galingiu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet.

"Liverpool" košmaras Mančesteryje dar nesbiaigė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Sergio Aguero pelnė trečiąjį komandos įvartį, bet svečiams 83-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą. Šį kartą į savus vartus įsimušė Pablo Zabaleta.

Verta priminti, kad pirmajame ture abi ekipos iškovojo pergales.

"Man City" 3 - 1 "Liverpool"

41' [1 - 0] S.Jovetič

55' [2 - 0] S.Jovetič

69' [3 - 0] S.Aguero

83' [3 - 1] P.Zabaleta (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7160515" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Bla

"raudonieji" rezultatu 3-1 buvo sutriuškinti Anglijos čempionų" O didingasis ManCity kaip pavarė. Žmonių akim nematytas rezultatas 3:1. Liverpoolis pažemintas artimiausiem 3 metam kaip nieko... Tai visa laimė, kad gailestingas Zabaleta įmušė į savo vartus ir sumažino niekingų nemokšų pažeminimą. Šiaip jaunieji žurnalistai straipsnius rašydami bent šiek tiek objektyvumo išlaikykit

• +1
  • shitpool

heatpooli gal prisiminkime kiek sezonu liverpoolis sedejo tarp atmatu? 😃 kur tada buvai? ai taip taip po stalu snarglius valgiai...

• 0
  • Keep Calm Guys

Chebraaa, raminkint savo emocijas, bus Man Utd ir Liverpool rungtynes, galesit pistis komentaruose per akis, o dabar pasidziaukit tuo ka matet vakar, Liverio fanai per daug nenusiminkit atsigriebsim Anfielde, City fanus sveikinu (NET IR DIPSI 😀 ). PEACE vyrai!