"Man United" bei "Osmanlispor" prasibrovė į kitą EL etapą, "Southampton" pasirodymą baigė (VIDEO)

Šį vakarą jau prasidėjo lemiamos UEFA Europos lygos kovos.

Paaiškėjo, kad į šešioliktfinalį pateko "Manchester United" klubas, svečiuose įveikęs Luhansko "Zorya" bei už nugaros palikęs tiek šią, tiek Roterdamo "Feyenoord" ekipas.

Ukrainiečius "raudonieji velniai" nugalėjo rezultatu 2-0, o įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Henrikhas Mkhitaryanas bei Zlatanas Ibrahimovičius.

Tuo tarpu pirmąją L grupės vietą užsitikrino Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas "Osmanlispor", tokiu pačiu rezultatu šventęs pergalę prieš "Zurich". Ją pasiekti pavyko Dzono Delarge'o bei Erdalo Kilicarslano tikslių smūgių dėka.

Visai kitaip sekėsi vėliau žaidusiam kitam "Premier" lygos klubui "Southampton". Claude'o Puelio auklėtiniai ilgą laiką nesugebėjo pralaužti Beer Shevos "Hapoel" gynybos ir 79-ąją minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Nors Virgilas van Dijkas mačo pabaigoje rezultatą išlygino, to užsitikrinti kelialapį į kitą etapą nepakako, nes dvikova Izraelyje buvo pasibaigusi be įvarčių. Taigi, komandoms turint po lygiai taškų, dėl daugiau svečiuose pelnytų įvarčių šešioliktfinalyje išvysime "Hapoel".