"Man Utd" atsitiesė po praleisto įvarčio ir įveikė "Liverpool", "Chelsea" prarado taškus © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos trejos rungtynės.

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje susigrąžino čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas, savų žiūrovų akivaizdoje principiniame mače 2-1 palaužęs "Liverpool".

Svečiams ši nesėkmė reiškia, kad atsilikimas nuo išsvajotosios ketvirtosios vietos išlieka keturi taškai, o, be to, joje šiuo metu žengiantis Londono "Tottenham" klubas yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Tris mačus iš eilės laimėję liverpuliečiai dvikovą pradėjo kovingai ir netrukus įsiveržė į priekį - sužaidus vos 5 minutes po Dirko Kuyto perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą galva pasiuntė Fernando Torresas.

Tačiau jau netrukus buvo atstatyta pusiausvyra - Javieras Mascherano baudos aikštelėje rankomis sustabdė Antonio Valencia ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Nors Wayne'o Rooney smūgį vartininkas Jose Reina atrėmė, anglas pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš arti išlygino santykį.

Dar prieš didžiąją pertrauką Ji-Sung Parkas galėjo išvesti "Man Utd" į priekį, bet progos neišnaudojo. Nepaisant to, po didžiosios pertraukos Pietų Korėjos rinktinės narys nesuklydo - po Darreno Fletcherio perdavimo iš krašto jis griūdamas galva nuginklavo Reiną ir išvedė "Man Utd" į priekį.

Per likusį laiką "Liverpool" nepavyko surengti varžovų vartų šturmo, tačiau galimybę išplėšti lygiąsias svečiai turėjo. Torresas iš 9 metrų nepataikė į kamuolį, o po to sekęs Yossi Benayouno bandymas galva didesnių problemų Mančesterio ekipos vartininkui Edwinui van der Saarui nesukėlė.

"Man Utd" 2 - 1 "Liverpool"
5' [0 - 1] Fernando Torres
12' [1 - 1] Wayne Rooney
60' [2 - 1] Ji Sung Park

12' Wayne Rooney ("Man Utd") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Fulham" 1 - 2 "Man City"
7' [0 - 1] Roque Santa Cruz
36' [0 - 2] Carlos Tevez
75' [1 - 2] Danny Murphy

"Blackburn" 1 - 1 Londono "ChelseA"
6' [0 - 1] Didier Drogba
70' [1 - 1] El Hadji Diouf