"Man Utd" ir "Chelsea" šventė triuškinančias pergales, "Leicester" krito prieš "Southampton"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 22-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią grįžo "Manchester United" ekipa, kuri namuose nepaliko jokių šansų "Norwich" futbolininkams – triumfas rezultatu 4:0.

"Raudonuosius velnius" į pergalę vedė Marcusas Rashfordas, pasižymėjęs dubliu. Dar po vieną įvartį pridėjo Anthony Martialis bei Masonas Greenwoodas.

Taip pat nesudėtingą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje šventė Londono "Chelsea" vienuolikė. Franko Lampardo auklėtiniai 3:0 nugalėjo "Burnley".

"Mėlynųjų" gretose po įvartį pasiekė Jorginho, Tammy Abrahamas ir Callumas Hudsonas-Odoi.

Dar kitoje dvikovoje "Liverpool" ekipą nudžiugino "Leicester" komanda. Brendano Rodgerso auklėtiniai krito prieš "Southampton", kurį pirmoje sezono pusėje nušlavė rezultatu 9:0.

"Lapės" 14-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau Stuarto Armstrongo ir Danny Ingso įvarčiai leido pakreipti rungtynes savo naudai.

"Leicester", per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjęs tris kartus, po šio turo gali prarasti antrąją poziciją.

Likę mačai baigėsi "Everton" pergale ir "Wolves" – "Newcastle" klubų lygiosiomis.

"Chelsea" 3 - 0 "Burnley"
27' [1 - 0] Jorginho (11 m. baudinys)
38' [2 - 0] T. Abraham
49' [3 - 0] C. Hudson-Odoi

"Man Utd" 4 - 0 "Norwich"
27' [1 - 0] M. Rashford
52' [2 - 0] M. Rashford (11 m. baudinys)
54' [3 - 0] A. Martial
76' [4 - 0] M. Greenwood

"Leicester" 1 - 2 "Southampton"
14' [1 - 0] D. Praet
19' [1 - 1] S. Armstrong
82' [1 - 2] D. Ings

"Wolves" 1 - 1 "Newcastle"
7' [0 - 1] M. Almiron
14' [1 - 1] L. Dendoncker

"Everton" 1 - 0 "Brighton"
38' [1 - 0] Richarlison