„Man Utd“ ir „Tottenham“ – viena koja Europos lygos aštuntfinalyje © Zuma Press nuotr.

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapas.

Vietą kitame etape praktiškai užsitikrino „Manchester United“ ekipa, kuri išvykoje net 4:0 sutriuškino „Real Sociedad“. Tiesa, Ispanijos klubas namų rungtynes, dėl COVID-19 ribojimų, turėjo žaisti Italijoje.

„Raudonuosius velnius“ į priekį 27-ąją minutę išvedė Bruno Fernandesas. Tas pats portugalas 57-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą.

65-ąją minutę įvartį pridėjo Marcusas Rashfordas, o 90-ąją kamuolį į vartų tinklą pasiuntė ir Danielis Jamesas.

Vietą kitame etape praktiškai užsitikrino ir Londono „Tottenham“ ekipa, kuri išvykoje 4:1 susitvarkė su „Wolfsberger“.

Svečiams įvarčius pelnė Heung-Min Sonas, Garethas Bale'as, Lucasas Moura bei Carlosas Vinicius. „Wolfsberger“ gretose pasižymėjo 11 metrų baudinį realizavęs Michaelis Liendlas.

• zarraza

Jamesas saunuolis. Labai graziai tvarkesi. Kazkas is jo bus.

• +2
  • ChelseaFan777
    D.

Kad išvis senai bemušė 11m baudinį. Visi dabar jo įvarčiai iš žaidimo pagrinde. O šiaip neturėjo šansų Sociedadas. Silpnokai atrodė la ligos ekipa, kuri ten visai aukštai.