"Man Utd" išvykoje patiesė Londono "Arsenal" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos rungtynės.

Centrinėje turo dvikovoje "Man Utd" išvykoje intriguojančiame mače 3-1 nugalėjo Londono "Arsenal".

Svečiai į priekį išsiveržė sužaidus 33 minutes, kai grubiai suklydęs "Arsenal" vartininkas Manuelis Almunia mėgindamas atmušti Nani skersuotą kamuolį nukreipė jį į savų vartų tinklą.

Londoniečiai kiek sutriko ir "Man Utd" tuo pasinaudojo jau po kelių minučių - puiki 'raudonųjų velnių' greita ataka baigėsi Nani perdavimu Wayne'ui Rooney ir šio tiksliu smūgiu pažeme.

Netrukus tas pats Rooney galėjo įmušti ir trečią įvartį, tačiau mušė greta virpsto. Visgi po didžiosios pertraukos "Man Utd" pranašumas išaugo - po Michaelo Carricko perdavimo Ji Sung Parkas iššoko vienas prieš Almunią ir ramiai trečią kartą privertė ispaną traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

"Arsenal" viltys atgijo 80 minutę, kai po Thomaso Vermaeleno smūgio kamuolys atsimušė į Wesą Browną ir įskriejo į vartus, bet, nepaisant lemiamo šturmo ir energingos dvikovos pabaigos, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir "Man Utd" šventė pergalę.

Londono "Arsenal" 1 - 3 "Man Utd"
33' [0 - 1] Manuel Almunia (į savus vartus)
37' [0 - 2] Wayne Rooney
52' [0 - 3] Ji Sung Park
80' [1 - 3] Thomas Vermaelen

"Man City" 2 - 0 "Portsmouth"
40' [1 - 0] Emmanuel Adebayor
45' [2 - 0] Vincent Kompany