„Man Utd“ mačo pabaigoje susitvarkė su „Newcastle“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos penktojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę išvykoje iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri rezultatu 4:1 susitvarkė su „Newcastle“ futbolininkais.

Rungtynės „raudoniesiems velniams“ prasidėjo itin prastai – jau 2-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Luke'as Shaw.

Bruno Fernandesas 20-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Vis tik 23-ąją minutę „Man Utd“ sugebėjo išlyginti rezultatą – po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Harry Maguire'as.

58-ąją minutę B. Fernandesas turėjo puikią progą išvesti svečius į priekį, tačiau portugalas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis tik tas pats B. Fernandesas 86-ąją minutę itin tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė svečius į pirekį.

„Man Utd“ pergalę 90-ąją minutę puikiu smūgiu įtvirtino Aaronas Wan-Bissaka, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo ir Marcusas Rashfordas.