„Man Utd“ netikėtai palaužė „Liverpool“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Pirmadienį įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo rungtynės.

„Manchester United“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Liverpool“ ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Rungtynes „raudonieji velniai“ pradėjo galingai, o pirmąją realią progą pasižymėti turėjo Anthony Elanga, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų virpstą.

„Man Utd“ savo įvartį pasiekė 16-ąją minutę, kai fantastiškai baudos aikštelėje sužaidęs Jadonas Sancho pasiuntė kamuolį į Alissono ginamus vartus.

Po praleisto įvarčio „Liverpool“ perėmė iniciatyvą, tačiau iki pertraukos rimtesnių progų susikurti nesugebėjo.

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo „raudonieji velniai“ – 53-ąją minutę antrąjį savo komandos įvartį pelnė Marcusas Rashfordas.

„Liverpool“ rungtynių pabaigoje pradėjo kurti vis pavojingesnes progas, o galiausiai rezultatą 81-ąją minutę sušvelnino Mohamedas Salah.

Vis tik svečiams rezultato išlyginti per likusį laiką nebepavyko ir „Man Utd“ į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.