"Man Utd" nokautavo "Chelsea" ir kyla aukštyn © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos XXI turo rungtynės.

Centriniame mače čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas savo aikštėje įtikinamai 3-0 įveikė Londono "Chelsea" bei susigrąžino trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Nykoko bei apylygio pirmojo kėlinio, kurio metu pavojingų progų praktiškai nebuvo sukurta, pabaigoje šeimininkai įsiveržė į priekį, kai po kampinio galva griūdamas pasižymėjo gynėjas Nemanja Vidičius.

Įdomu tai, kad "Man Utd" futbolininkai įvartį buvo pelnę ir kelios akimirkos prieš tai, bet pirmąjį pakeltą kampinį, po kurio galva į tinklą kamuolį nukreipė Cristiano Ronaldo, teisėjas liepė pakartoti.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" desperatiškai ieškojo kelių varžovų vartų link, tačiau 63 minutę patyrė dar vieną smūgį - po Patrice'o Evros perdavimo iš kairiojo krašto iš kelių metrų Petrą Cechą nuginklavo Wayne'as Rooney.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - prieš pat finalinį teisėjo švilpuką po baudos smūgio iš arti trečią įvartį pelnė bulgaras Dimitaras Berbatovas.

Po šios pergalės "Man Utd" žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, nuo "Chelsea" atsilikdamas vos vienu, o nuo "Liverpool" - penkiais taškais. Verta pažymėti, jog Sero Alexo Fergusono auklėtiniai yra sužaidę dviem rungtynėmis mažiau, todėl pagal iki šiol prarastus taškus lenkia visus varžovus lygoje.

Kitame nykiame mače "Wigan" savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Londono "Tottenham".

Vienintelį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką po kampinio galva pelnė gynėjas Maynoras Figueroa.

"Man Utd" 3 - 0 Londono "Chelsea"
45' [1 - 0] Nemanja Vidic
63' [2 - 0] Wayne Rooney
87' [3 - 0] Dimitar Berbatov

"Wigan" 1 - 0 Londono "Tottenham"
90' [1 - 0] Maynor Figueroa