"Man Utd" pasaulio klubų čempionato finale susigrums su ekvadoriečiais © Eurofootball.lt
FIFA klubų pasaulio čempionato pusfinalyje pajėgiausia Europos ekipa "%c00040" įtikinamai 5-3 įveikė Osakos "Gamba" bei pateko į finalą, kuriame susigrums su Ekvadoro "Liga de Quito" klubu.

Pastarieji minimaliu rezultatu 2-0 palaužė "Pachuca" iš Meksikos.

Anglijos čempionai didelį žingsnį į pergalę žengė pirmajame kėlinyje, kuomet du įvarčius galva 28 ir 45 minutėmis pelnė atitinkamai gynėjas Nemanja Vidičius bei saugas Cristiano Ronaldo.

Po didžiosios pertraukos Masato Yamazaki puikiu smūgiu iš 18 metrų sušvelnino santykį, bet 75-79 minutėmis net triskart "Gamba" vartininką nuginklavę anglai pabėgo 5-1 - dukart pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Wayne'as Rooney bei saugas Darrenas Fletcheris.

Bet japonai nesileido sutriuškinami - iki finalinio švilpuko Yasuhito Endo realizavo 11 metrų baudinį, o rezultatyvų mačą tiksliu smūgiu baigė Hideo Hashimoto.

Turnyro finalas vyks gruodžio 21 dieną "Yokohama" stadione.

Pusfinalių rezultatai:

"LDU de Quito" 2 - 0 "Pachuca"
4' [1 - 0] Claudio Bieler
26' [2 - 0] Luis Bolanos

Osakos "Gamba" 3 - 5 "Man Utd"
28' [0 - 1] Nemanja Vidic
45' [0 - 2] Cristiano Ronaldo
74' [1 - 2] Masato Yamazaki
75' [1 - 3] Wayne Rooney
78' [1 - 4] Darren Fletcher
79' [1 - 5] Wayne Rooney
85' [2 - 5] Yasuhito Endo (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 5] Hideo Hashimoto