"Man Utd" pasiekė triuškinančią pergalę prieš "Sunderland", "Everton" nutraukė "Leicester" pergalių seriją (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 32-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "Stadium of Light" tvirtovėje, kur vietos "Sunderland" priėmė "Manchester United" futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 3-0 pranoko šeimininkus ir grįžo į pergalių kelią.

Lengvai pralaužti "juodųjų kačių" gynybos "raudoniesiems velniams" nebuvo, tačiau individualus Zlatano Ibrahimovčiaus meistriškumas išsprendė visus reikalus.

30-ąją minutę Z. Ibrahimovičius atsikirtęs nuo varžovo iš maždaug 18 metrų pasiuntė kamuolį į "Sunderland" vartus. Lyg to būtų negana, šeimininkai kėlinio pabaigoje liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Sabastianas Larssonas.

Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje "Man Utd" pasiekė antrąjį įvatį. 46-ąją minutę Henrikas Mkhitaryanas klastingu smūgiu pažeme padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Marcusas Rashfordas.

"Man Utd" po dviejų lygiųjų iš eilės pasiekė pergalę ir išlaiko tą patį 4 taškų atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančio "Man City". "Sunderland", nesugebantis pelnyti įvarčio jau net septynias rungtynes iš eilės, yra paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Liverpulio "Everton" nutraukė "Leicester City" ekipos penkių pergalių iš eilės seriją. "Irisai" po permainingos kovos rezultatu 4-2 nugalėjo Anglijos čempionus.

Jau pačią 1-ąją rungtynių minutę Tomas Daviesas išvedė "irisus" į priekį, tačiau "lapės" greitai reagavo į situaciją - 4-ąją minutę Islamas Slimani rezultatą išlygino, o vos po šešių minučių puikus Marco Albrightono smūgis išvedė svečius į priekį.

Vis dėlto 23-ąją minutę Romelu Lukaku nuliūdino "lapių" aistruolius - išlygino rezultatą, o pirmojo kėlinio pabaigoje po kampinio vėl šeimininkus į priekį išvedė Philas Jagielga.

57-ąją minutę pergalę užtvitino dar vienas R. Lukaku įvartis. Belgas šiame sezone yra nesustabdomas - savo sąskaitoje turi 23 tikslius smūgius ir užtikrintai pirmauja kovoja dėl rezultatyviausio "Premier" lygos žaidėjo titulo.

"Everton" po 32-ejų turų užima septintąją vietą, o "Leicester" - 11-ąją.

"Sunderland" 0 - 3 "Man Utd"
30' [0 - 1] Z. Ibrahimovič
46' [0 - 2] H. Mkhitaryan
89' [0 - 3] M. Rashford

"Everton" 4 - 2 "Leicester"
1' [1 - 0] T. Davies
4' [1 - 1] I. Slimani
10' [1 - 2] M. Albrighton
23' [2 - 2] R. Lukaku
41' [3 - 2] P. Jagielka
57' [4 - 2] R. Lukaku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10276576" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>