„Man Utd“ pasismagino su beveik visas rungtynes mažumoje žaidusiu „Southampton“ © PA nuotr.

Triuškinamą pergalę trečiadienį 22-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 9:0 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Rungtynės svečiams prasidėjo tiesiog tragiškai – jau 2-ąją minutę po itin grubios pražangos prieš Scottą McTominay'ų iš aikštės buvo pašalintas pirmą kartą „Southampton“ startinėje sudėtyje pasirodęs Alexandre'as Jankewitzas.

„Man Utd“ įvarčių fiestą pradėjo 18-ąją minutę, kai po puikaus Luke'o Shaw perdavimo pasižymėjo Aaronas Wan-Bissaka. 25-ąją minutę „raudonųjų velnių“ pranašumą padvigubino Marcusas Rashfordas.

„Šventųjų“ bėdos tęsėsi ir toliau – 34-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Janas Bednarekas, o 39-ąją smūgiu galva pasižymėjo Edinsonas Cavani.

Antrajame kėlinyje šeimininkai siautėjo ir toliau, o 69-ąją minutę penktąjį komandos įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Anthony Martialis. Vos po poros minučių tolimu smūgiu pasižymėjo ir S. McTominay'us.

87-ąją minutę „Southampton“ prarado dar vieną žaidėją – po paskutinės vilties pražangos baudos aikštelėje raudoną kortelę prieš save išvydo Janas Bednarekas, o 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ sustoti neketino ir 90-ąją minutę aštuntąjį komandos įvartį pelnė A. Martialis, o 94-ąją pasižymėjo ir Danielis Jamesas.

„Newcastle“ 1:2 „Crystal Palace“