"Man Utd" triumfavo Anglijos lygos taurės turnyre © Eurofootball.lt
Anglijos lygos taurė ("Carling Cup") sekmadienį po dramatiškos kovos atiteko "Man Utd" klubui, kuris finale po dramatiškos kovos ir 11 metrų baudinių serijos palaužė Londono "Tottenham".

Pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas baigėsi be įvarčių, o baudinių loterijoje sėkmė lydėjo 'raudonuosius velnius', laimėjusius rezultatu 4-1.

Mačesterio komandos strategas Seras Alexas Fergusonas šiame mače leido pasireikšti jauniesiems Danny Welbeckui, Darronui Gibsonui bei Benui Fosteriui, tačiau greta jų buvo ir dalis lyderių - lemiamoje kovoje dėl pirmo sezono trofėjaus rungtyniavo Cristiano Ronaldo, Rio Ferdinandas, Paulas Scholesas.

"Tottenham" turėjo verstis be traumuoto gynėjo Jonathano Woodgate'o, bet tai nesutrukdė nenusileisti tituluotam varžovui.

Apylygiai vykusiame pirmajame kėlinyje žibėjo "Tottenham" krašto saugas Aaronas Lennonas, kėlęs didelių problemų "Man Utd" gynybai, o ypatingai savo tiesioginiam varžovui Patrice'ui Evra. Nepaisant to, pralaužti jos sostinės ekipai nepavyko, o kitoje aikštės pusėje dukart arti tikslo buvo Cristiano Ronaldo, bet po pirmojo jo bandymo kamuolys praskriejo virš vartų, o antrąkart savo vartus apgynė vartininkas Heurelho Gomesas.

Po didžiosios pertraukos šiek tiek tikslumo pritrūko Carlosui Tevezui, smūgiavusiam greta virpsto, o "Man Utd" vartų sargas Benas Fosteris 71 minutę atrėmė dar vieną Lennono bandymą.

Progos pelnyti įvartį neišnaudojo ir Mančesterio komandos saugas Andersonas, kurio smūgį atmušė Gomesas, o prieš pat pagrindinio laiko pabaigą skelbiantį teisėjo švilpuką "Tottenham" nuo pralaimėjimo išgelbėjo sėkmė, kai po tolimo Cristiano Ronaldo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Pratęsimo metu vienuolikės didesnį dėmesį skyrė gynybai, tačiau 11 metrų baudinių serijos galėjo ir nebūti. 26 pratęsimo minutę Fosteris atmušė Darreno Bento smūgį, o netrukus Evra mušė virš vartų.

Nugalėtojui taip ir nepaaiškėjus, teko mušti baudinius. Futbolo loterijoje sėkmė lydėjo "Man Utd" - po pirmojo tikslaus veterano Ryano Giggso smūgio Fosteris atrėmė Jamie O'Haros bandymą, o dar kiek vėliau greta vartų kamuolį pasiuntė Davidas Bentley, leisdamas Andersonui atnešti pergalę "Man Utd" klubui.

"%c00040" 0 - 0 Londono "%c00052"
11 metrų baudinių serija 4-1