Mančesterio derbį laimėjo "Man Utd" © Eurofootball.lt
Sekmadienį vykusiame Mančesterio miesto derbyje didesnės intrigos nebuvo - Anglijos "Premier" lygos rungtynėse "Man Utd" namie užtikrintai 2-0 įveikė "Man City" bei susigrąžino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Dvikovos pradžioje ryškesnės žaidybinės persvaros neįgijo nei viena vienuolikė, tačiau viskas pasikeitė 18 minutę, kuomet tiksliu baudos smūgiu iš 20 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Cristiano Ronaldo.

Įsiveržę į priekį 'Raudonieji velniai' ėmė rungtyniauti žymiai ramiau ir netrukus galėjo padvigubinti pranašumą, bet Carlosas Tevezas įspūdingu smūgiu iš kairiojo baudos aikštelės krašto sudrebino skersinį.

Visgi prieš pat didžiąją pertrauką argentinietis pasiekė savo, po greitos kontratakos bei Dimitaro Berbatovo perdavimo iš 16 metrų galingu šūviu nuo virpsto nuginklavęs Shay'ų Giveną.

Antrajame kėlinyje "Man City" puolėjas Robinho galėjo atgaivinti intrigą, bet baudos aikštelėje sulaukęs tikslaus perdavimo iš arti mušė gerokai virš vartų.

58 minutę "Man Utd" strategas Seras Alexas Fergusonas nusprendė pakeisti pirmojo įvarčio autorių C.Ronaldo bei patausoti portugalą lemiamoms "Premier" bei Čempionų lygos kovoms.

Nepaisant to, supratingumo bei pagarbos iš geriausio praėjusių metų planetos futbolininko škotas nesulaukė - C.Ronaldo akivaizdžiai buvo nepatenkintas šiuo sprendimu, demonstratyviai numetė jam paduotą striukę, o atsisėdęs į kėdę dar bent pusę minutės kraipė galvą.

Tiesa, didesnės įtakos mačo baigčiai šis epizodas neturėjo - "Man Utd" be vargo išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę, kuri leido turnyrinėje lentelėje vėl aplenkti rungtynėmis daugiau sužaidusį "Liverpool".

"Man Utd" 2 - 0 "Man City"
18' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
45' [2 - 0] Carlos Tevez