Pasipriešinimo nesulaukusi „Man City“ ekipa triumfavo Mančesterio derbyje © „Reuters“ nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos 11-ojo turo puošmena turėjęs tapti Mančesterio derbis baigėsi be didesnės intrigos.

„Old Trafforde“ dominavusi „Manchester City“ ekipa rezultatu 2:0 susitvarkė su „Manchester United“.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė „Man Utd“ gynėjas Ericas Bailly.

„City“ pranašumą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje padvigubino Bernardo Silva.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje galėjo susikurti gerokai didesnį pranašumą, tačiau „Man Utd“ keliskart stebuklingai gelbėjo Davidas De Gea.

Antrajame kėlinyje „Man City“ neleido šeimininkams pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes ir iškovojo užtikrintą pergalę.