Mančesterio klubai šventė minimalias pergales, "Hull City" pasityčiojo iš "Fulham" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Anglijoje buvo sužaisti šeši "Premier" lygos XIX-ojo turo susitikimai.

Minimalias pergales iškovojo abu Mančesterio klubai, o "Hull City" ekipa pasityčiojo iš "Fulham" futbolininkų.

Manuelio Pellegrini treniruojami "Manchester City" futbolininkai namuose rezultatu 1 - 0 palaužė "Crystal Palace" ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį po Jesuso Navaso perdavimo 66-ąją minutę įmušė puolėjas Edinas Džeko.

Po šio mačo bent iki sekmadienio susitikimų "Man City" ekipa tapo čempionato lydere.

Tuo tarpu Davido Moyeso auklėtiniai tokiu pačiu rezultatu išvykoje laimėjo prieš "Norwich City" ekipą.

Pergalingą susitikimo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Danny Welbeckas.

Iš savo varžovų pasityčiojo Steve'o Bruce'o treniruojami "Hull City" futbolininkai, namuose net 6 - 0 sutriuškinę "Fulham" ekipą.

Tuo tarpu anksčiausiai vykęs sutikimas tarp "West Ham" ir "West Bromwich" ekipų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 - 3. "Aston Villa" ir "Swansea City" taip pat išsiskyrė taikiai, tiesa, kiek kuklesniu rezultatu 1 - 1.

Vakariniame mače trenerio netekę "Cardiff City" futbolininkai namuose priėmė "Sunderland" komandą.

58-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2 - 0 po Jordano Mutcho ir Fraizoro Campbello įvarčių, tačiau mačo pabaigoje Stevenas Fletcheris bei Jackas Colbackas tiksliais smūgiais rezultatą išlygino ir išplėšė tašką išvykoje.

Sekmadienį Anglijoje bus žaidžiami keturi susitikimai.