„Manchester City“ namuose palaužė dešimtyje likusius „Wolves“ futbolininkus © AFP nuotr.

„Miestiečiai“ sudėtingoje dvikovoje, namuose rezultatu 1:0 palaužė „Wolverhampton“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje daug veiksmo neišvydome, tačiau 45+2 minutę „Vilkai“ labai apsunkino sau situaciją.

Raulis Jimenezas prasižengė ir išvydo prieš save geltoną kortelę. Sekančiame epizode savosios situacijos neapgalvojęs meksikietis sutrugdė priešininkams atlikti laisvą smūgį. Rungtynių teisėjas Jonathanas Mossas šaltakraujiškai ištraukė antrąją geltoną kortelę ir žaidėjas turėjo palikti aikštę.

Antrame kėlinyje „Vilkai“ stengėsi išlaikyti lygų rezultatą, tačiau 64 minutę į jų vartus buvo paskirtas diskutuotinas 11 metrų baudinys.

Raheemas Sterlingas užtikrintai realizavo baudinį ir rezultatas tapo 1:0.

Pepo Guardiolos auklėtiniai kontroliavo rungtynių eigą. „Wolverhampton“ turėjo progą pasižymėti pačioje rungtynių pabaigoje, tačiau „Miestiečių“ vartininkas Edersonas išgelbėjo savo komandą.

Po šios pergalės „Manchester City“ išlieka pirmoje lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Wolves“ yra devintoje vietoje.