„Manchester City“ susitvarkė su „Newcastle“ ekipa © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ namuose rezultatu 2:0 palaužė „Newcastle“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ rungtynes pradėjo pozityviai ir jau 15 minutę išsiveržė į priekį. Philas Fodenas atliko tiesiog fantastišką reidą ir užbaigė jį pasiūsdamas kamuolį į vartų tinklą.

„Newcastle“ šansų išlyginti rezultatą sukūrė nedaug, o 67 minutę svečiai praleido ir antrąjį įvartį. Po Erlingo Haalando rezultatyvaus pasižymėjo Bernardo Silva.

Po šių rungtynių „City“ išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, o juos nuo čempionato lyderių „Arsenal“ skiria du taškai. Verta paminėti, kad „kanonieriai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. Tuo tarpu, „Newcastle“ futbolininkai rikiuojasi penkti.