Vargo vakarienė tęsiasi: „Manchester United“ nusileido svečiams iš Turkijos © Reuters nuotr.

Čempionų lygos A grupėje „Manchester United“ 2:3 nusileido „Galatasaray“.

17-ąją minutę po stipraus Marcuso Rashfordo perdavimo „United“ į priekį išvedė Rasmusas Hojlundas.

23-ąją minutę puikiai kamuolį baudos aikštelėje suvaldė Wilfriedas Zaha ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

59-ąją minutę R. Hojlundas pelnė įvartį, bet jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

67-ąją minutę puikų reidą atliko R. Hojlundas ir nuostabiai išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį.

71-ąją minutę Keremas Akturkoglu atsidūręs laisvas baudos aikštelėje išlygino rungtynių rezultatą.

77-ąją minutę buvo paskirtas baudinys į „United“ vartus, kai grubiai prasižengė Casemiro ir užsidirbęs raudoną kortelę turėjo palikti aikštę, bet baudinio nepataikė Mauro Icardi.

81-ąją minutę, ką tik baudinio nerealizavęs, M. Icardi pabėgo vienas prieš vartus ir pelnė įvartį, kuris buvo pergalingas „Galatasaray“ komandai.

Po dvejų rungtynių „United“ vis dar neiškovojo pergalės ir rikiuojasi paskutinėje grupės vietoje.

Kitame grupės mače „Bayern“ sunkiai, po Mathyso Telo įvarčio, 2:1 palaužė „Kobenhavn“ vienuolikę.