„Marseille“ ir „Leicester“ prasmuko į Konferencijų lygos ketvirtfinalį © JumpStory nuotr.

Paaiškėjo pirmieji keturi Europos Konferencijų lygos ketvirtfinalio dalyviai.

Savo europinį sezoną toliau tęsia „Leicester City“ futbolininkai. Bendru rezultatu „lapės“ 3:2 palaužė „Rennes“ komandą.

Antrajame mače „Rennes“ rimtai priešinosi Anglijos komandai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 Prancūzijos komandos naudai, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Wesley Fofana, pirmąsyk grįžęs į aikštę po sunkios traumos.

75-ąją minutę rezultatą dar pavyko sušvelninti „Rennes“ žaidėjui Flavianui Taitui, tačiau po to varžovams iš Anglijos visgi pavyko atsilaikyti.

„Marseille“ irgi pateko į kitą Konferencijų lygos etapą. Marselio komandos varžovai „Basel“ šiandienos rungtynėse vienu metu jau buvo išlyginę bendrą rezultatą, tačiau tuomet Jorge Sampaoli auklėtiniai spėjo atsakyti dviem svarbiais įvarčiais.

Kobenhavn 0:4 PSV (bendras – 4:8)

Po pratęsimo: AZ Aalkmar 2:2 Bodo/Glimt (bendras – 3:4)