„Marseille“ namuose pervažiavo „Toulouse“ futbolininkus © IMAGO/PanoramiC nuotr,

Ketvirtadienį vykusiame „Ligue 1“ mače „Marseille“ namuose neturėjo vargo ir rezultatu 6:1 sutriuškino „Toulouse“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 13 minutę. Po Samuelio Gigot perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Valentinas Rongier.

„Marseille“ padvigubino savo persvarą 41 minutę. „Toulouse“ ekipai atstovaujantis Rasmusas Nicolaisenas sužaidė nesėkmingai ir nukreipė kamuolį į savus vartus.

Marselio ekipa trečiąjį savo įvartį pelnė 52 minutę. Šį kartą oponentų vartininką nuginklavo Seadas Kolasinačas.

Prie įvarčių šou prisidėjo ir ketvirtąjį savo ekipos įvartį pelnęs Dimitri Payet, kuris 62 minutę pasižymėjo fantastišku šūviu į viršutinį vartų kampą.

Svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą 66 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Branco van den Boomenas.

Visgi šeiminkai sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. 79 minutę 11 metrų baudinį realizavo Cengizas Underas, o už 4 minučių savąjį įvartį pridėjo Nuno Tavaresas.

Po šio susitikimo „Marseille“ kyla į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją, dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esančią „Rennes“ komandą.

„Lorient“ 0:2 „Montepellier“

„Reims“ 3:1 „Rennes“

„Nice“ 0:0 „Lens“