"Marseille" - "Newcastle": tiesioginiai komentarai iš rungtynių!!! © Eurofootball.lt
"%c00071" 2-0 "%c00046"
(Pirmos rungtynės 0-0)
18', 82' %p00899

Rungtynes jums padėjo stebėti EuroFootball.lt administratorius Augustinas Pakulis. Geros nakties, sudie!

FT' Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą. Triumfuoja prancūzai, o anglai nuleidę galvas palieka aikštę. Po šių rungtynių Drogbai turėtų iškilti paminklas šalia stadiono!

92' Sheareris nuošalėje ir šio veterano svajonė laimėti UEFA taurę atidedama vėlesniam laikui.

91' Drogba keičiamas. Vietoj jo Stefanas Vachousekas. Žiūrovai atsistoję sveikina Drogbą.

90' Sirgaliai dainuoja pergalės dainas ir mąsto kaip reiks vykti į finalą Goteborge.

87' Fereira perduoda Drogbai ir rezultatas vos netampa 3-0. Drogba šiandien žaidžia fantastiškai.

86' Battles'as baudos smūgiu bando laimę, bet vartai pasirodo per maži.

84' Bowyeris nepasiduoda ir muša iš aštraus kampo. Kamuolys praskireja gerokai virš vartų.

82' Po baudos smūgio atšokųsį kamuolį pirmas liečia Drogba ir greičiausiai siunčia prancūzus į finalą.

82' Drogba kala vinį į "Newcastle" karstą 2-0!!!!

80' Laurent Batlles keičia Steve Marlet. Marlet'as šiandien tikrai atidavė visas jėgas.

79' Bowyeris nukerta N'Diaye ir iškarto gauna geltoną kortelę. Po šios labai grubios pražangos susistumdymas tarp abiejų komandų žaidėjų.

78' Po sumaišties "Marseille" baudos aikštelėje, Bowyeris turėjo puikią galimybę, bet nesugebėjo įmušti iš penkių metrų.

76' Bartezas vėl pagauna skersuotą kamuolį. Šiandien jis nepramušamas.

75' Flamani griauna Bowyerį ir užsidirba geltoną kortelę. Prancūzai priekyje visais aspektais!

75' Robert'as skersuoja...Ameobi...Bartezas iš paskutinių pastangų sugeba liesti kamuolį ir rezultatas lieka 1-0!!

73' Hughes'as bando permesti Barteza, tačiau patyręs vartininkas sugauna aukštai skridųsį kamuolį.

72' Anglai uždirba kampinį, tačiau nieko gero sukurti nepavyksta. Gynėjai išsmūgiuja kamuolį.

70' "Newcastle" futbolininkai prašo 11m. baudinio, kai Hemdani žaidžia ranka, bet teisėjo švilpukas vis dar tyli.

68' Sumaištis baudos aikštelėje. Muša Sheareris po to Bowyeris, ir galų gale savo laimę bando Bramble'as.

66' Ambrose'as griauna Flamini. Akivaizdi pražanga, bet teisėjas kortelės nerodo.

65' Aikštėje pasirodo Lee Bowyeris jis jeičia Hugo Vianna.

64' Drogba vos neįmuša!!! Givenas sužaidžia puikiai. Nuostabios rungtynės. Daug pavojingų momentų.

63' Pražanga Sheareriui. Jis nepatenkintas, bet kortelės gauti nenori, todėl su teisėju nesiginčyja.

62' Bramble'as su O'Brienu klysta ir Marlet'as vos nedaro rezultato 2-0. Nedaug trūko.

61' Meriem kelia kampinį iš kairės, tačiau Viana laimi oro dvikova baudos aikštelėje.

59' Marselio futbolininkai kontratakuoja.. 3 prieš 2, bet prastas Marlet perdavimas viską sugadina.

58' Sheareris muša maždaug iš 25 metrų, bet tokiu smūgiu buvusio Prancūzijos rinktinės vartininko tikrai neįveiksi.

56' Bartezas išsmūgiuoja kamuolį už šoninės linijos.

55' Ameobi grubiai giaunamas Beye'os ir šis gauna geltoną kortelę. Na, bent pagal korteles lygu 1-1.

54' Ameobi išsivaduoja nuo gynėjo, tačiau muša šiek tiek virš vartų!!! Geriausia "Newcastle" proga šiose rungtynėse.

52' Ties aikštės viduriu griaunamas Viana ir skiriamas baudos smūgis.

51' Ilgėlesnis kamuolio užsibuvimas aikštės viduryje, po kurio kamuolį kontroliuoja anglai.

49' Meriemas perduoda Marlet, prie jo du gynėjai, bet jie kamuolio išsmūgiuoti nesugeba. Tik pribėgęs Givenas muša jį toliau nuo vartų.

48' Ameobi uždirba kampinį ir Ambrose vos galva nesiunčia kamuolio į vartus. Tikrai labai pavojinga pirmoji "Newcastle" ataka.

47' Robert'as turi galimybę kairėje tačiau nesugeba "išmaudyti" gynėjo.

46' Antrasis kėlinys prasideda ir "Newcastle" iškarto bando spausti savo varžovus.

HT' Baigiasi pirmasis kėlinys, prancūzai turi pranašumą, tačiau vienas įvartis viską apverstų aukštyn kojom. Likite su mūsų portalu ir antrajam šių rungtynių kėliniui. Bus tikrai įdomu.

45' Didier Drogba skersuoja Fereirai iš dešinės, bet šis muša šiek tiek virš vartų!!!

44' Drogba bando mušti pro Vianos kojas...Lengvas grobis Givenui.

42' Meriemo pakėlimas, bet į gynybą grįžęs Sheareris išmuša kamuolį galva.

41' "Marseille" vėl spaudžia ir Dos Santosas uždirba kampinį.

40' Meriemas puikiai skersuoja, bet Marletas nespėja prie kamuolio.

39' O'Brienas šiek tiek susižeidžia kovodamas prieš Drogbą, tačiau gali žasiti toliau.

39' Laurent Robert'as pamato įbėganti Sheareri, tačiau Hemdani paskutiniu lietimo gelbėja padėtį. Reiktų paminėti, jog kėliniui baiginėjantis anglai perimė iniciatyvą.

37' Meriemas bando Giveno budrumą iš labai toli, bet kamuolys skrieja gerokai virš vartų.

35' Po Shearerio perdavimo Ameobi griūna baudos aikštelėje, bet teisėjas rodo, kad reikia žaisti toliau.

34' Meriemas bando žasti efektingai, bet kamulys užrieda už šoninės linijos.

32' "Newcastle" baudos smūgis...Laurent Robertas muša ir muša pakankamai pavojingai. KAmuolys skrieja šalia vartų, bet manau, kad Bartezas vistiek būtų uždengęs šį smūgį.

31' Prabėgo pusė valandos ir prancūzai valdo padėtį, o anglai nesugeba išnaudoti progų.

29' Atrodo Bartezas šiek tiek susižeidžia po to kai išmuša kamuolį.

28' Drogba vėl siautėja puolime. Šį kartą Givenas gelbsti padėtį.

27' Speedas randa Sheareri ir šis muša labai pavojingai, tačiau Beye puikiai blokuoja smūgį.

26' Ameobi nori kelti iš kairės, bet soninis teisėjas fiksuoja nuošalę.

25' Bartezas išbėga iš baudos aikštelės, kad nutraukti "Marseille" ataką. Galima būtų prisiminti jo žaidimus Mančesteryje.

23' Marletas apžaidžia Bramblą ir Giveną, tačiau nubėga per daug į šoną ir į pagalbą atbėgęs Hughesas išsmūgiuja kamuolį į kampinį.

21' Apsauga susitvarko su šia pirotechnika ir rungtynės toliau tęsiasi.

20' Žaidimas sustabdytas, nes prie Marselio žaidėjų vartų dega didžiulis ugnies fakelas.

19' Drogba dar kartą įrodo, kad ne be reikalo jis išrinktas geriausiu Prancūzijoje.

18' Drogba bėga labai greitai, apsivaro Hughesą ir siunčia kamuolį į vartus!!!!!! 1-0. Puiki "Marseille" kontrataka.

18' Bernardo pakėlimas, tačiau gynėjai žaidžia patikimai ir pradeda kontraataką.

16' Baudos smūgis prie Niukastlo futbolininkų vartų. Drogba muša...kamuolys pralenda pro žaidėjų sienelę, tačiau prarado greitį ir Givenas lengvai jį pasiima.

14' Drogba bando pakelti į baudos aikštelę bet O'Brienas išsmūgiuja kamuolį galva.

12' Andy O'Brienas gauna geltoną kortelę ir turės praleisti finalą, jei "Newcastle" ten pateks.

11' Per pirmąsias 10 minučių žaidimas labai primena rungtynes Niukastle. Abi komandos turi progų, bet nesugeba jų išnaudoti.

9' Bernardas prasižengia. Iki vartų 35 metrai. Pakėlimas į baudos aikštelę, tačiau tiesiai Barthezui į rankas.

8' Alanas Shereris prasižengia stumteldamas Beye.

7' N' Diaye demonstruoja akrobatinius sugebėjimus, bet kamuolys lekia ne tam komandos draugui, kuriam norėjo perduoti N. Diaye.

6' Dos Santos bando perduotį kamuolį N' Diaye, bet šis suvaldyti kamuolio nesugeba.

5' Didelis Švilpimas pasigirsta, kai Shay Givenas gauna kamuolį, jis perduoda Hughesui, bet jis jo nesukontroliuoja ir sužaidžia ranka. "Marseille" uždirba laisvą smūgį.

2' Hughes apžaidžia Meriemą ir uždirba kampinį, tačiau jo išnaudoti nepavyksta.

1' N'Diaye bando perduoti kamuolį Drogbai, bet kyla teisėjo vėliavėlė. Fiksuojama nuošalė.

1' "Newcastle" pradeda šias rungtynes nuo vidurio. Jie žaidžia savo tradicine juodai balta apranga.

Lubosas Michelis netrukus paskelbs rungtynių pradžią. Jis bus jauniausias teisėjas Europos čempionate Portugalijoje. Jam tik 35-eri.

"Newcastle" komandai pasirodant aikštėje, pasigirsta kurtinantis švilpimas, manau norintis parodyti anglams, jog reikėjo įmušti, kol turėjote galimybę.

Taigi, puiku oras Marselyje ir netrukus čia prasidės labai svarbus mačas abejoms komandoms.