"Marseille" nusileido naujokui, "Monaco" sužaidė lygiosiomis, o "Saint-Etienne" sutriuškintas namie

Prancūzijoje sužaisti dar keturi aštuntojo turo susitikimai. Pirmajame iš jų susikovė tarpsezoniu ne vieną lyderį pardavęs "Marseille" bei "Ligue" naujokas "Angers".

Nepaisant to, jog Michelio auklėtiniai visą mačą spaudė savo varžovus ir kontroliavo kamuolį net 70 proc. laiko, puikiai šį sezoną pradėjęs Anžė klubas maksimaliai išnaudojo standartines situacijas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Thomasas Mangani, o 70-ąją minutę po baudos smūgio galva pasižymėjo Romainas Thomas.

Taip pat nuo 11 metrų žymos įvartį pelnęs Michy Batshuayi rezultatą dar spėjo sušvelninti, tačiau "Marseille" patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Kol kas turnyrinės lentelės viduryje esantys "Monaco" futbolininkai sužaidė lygiosiomis 3-3 su "Guingamp". Įdomu, jog Leonardo Jardimo auklėtiniai triskart pirmavo, tačiau varžovai visuomet rasdavo atsakymų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė puikias rungtynes sužaidęs Nicolas Benezet, kuris pelnė dublį bei atliko rezultatyvų perdavimą pirmajam savo ekipos įvarčiui.

Vakariniame mače vienas lyderių "Saint-Etienne" gana netikėtai namuose nusileido "Nice" vienuolikei. Šios rungtynės apskritai buvo gana keistos.

Ilgiau kamuolį kontroliavę svečiai rezultatu 3-1 pirmavo jau po pirmojo kėlinio, o praėjus 8 minutėms antrajame pradėjo triuškinti savo oponentus.

Tuomet 62-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Nampalys Mendy, bet "Saint-Etienne" kiekybine persvara pasinaudoti nesugebėjo. 81-ąją iš aikštės buvo pašalintas dar vienas "Nice" žaidėjas Maxime'as Le Marchandas, tačiau Jeanas-Christophe'as Bahebeckas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Taigi, devyniese mačą baigusi Nicos ekipa laimėjo šią akistatą 4-1.

"Marseille" 1 - 2 "Angers''
[0-1] 38' Thomas Mangani (iš 11 metrų baudinio)
[0-2] 70' Romain Thomas
[1-2] 79' Michy Batshuayi (iš 11 metrų baudinio)

[2-1] 57' Jonas Martin
90' Rafidine Abdullah ("Lorient") pašalintas iš aikštės

"Saint-Etienne" 1 - 4 "Nice"
[0-1] 5' Vincent Koziello
[1-1] 19' Loic Perrin
[1-2] 39' Hatem Ben Arfa
[1-3] 45' Hatem Ben Arfa
[1-4] 53' Jean Michael Seri
62' Nampalys Mendy ("Nice") pašalintas iš aikštės
81' Maxime Le Manchard ("Nice") pašalintas iš aikštės
83' Jean-Cristophe Bahebeck nerealizavo 11 metrų baudinio