"Marseille" pirmąjį ratą užbaigė triuškinama nesėkme © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos likusios trys 19-ojo turo rungtynės, užbaigusios pirmąjį "Ligue 1" pirmenybių ratą.

Į antrąją poziciją po šio turo pakilo "Bordeaux" futbolininkai, po atkakalios kovos išvykoje 3-4 palaužę "Monaco" pasipriešinimą. Verta paminėti, kad 50-ąją minutę "Monaco" dar pirmavo 3-0, tačiau vėliau Bordo futbolininkai parodė neįtikėtiną charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę. Lemiamą įvartį priešpaskutinę mačo minutę pelnė Fernandas Cavenaghi.

Ketvirtoje pozicijoje po pirmojo rato liko Paryžiaus "P.S.G" ekipa, po atkaklios kovos namuose sužaidusi lygiosiomis 2-2 su "Valenciennes". "P.S.G" šiame mače du kartus pirmavo po Guillaume Hoarau ir Jerome Rotheno įvarčiu, tačiau "Valenciennes" po taiklių Rudy Materio ir Saka Tene smūgių abu kartus rezultatą išlygino.

Triuškinančią nesėkmę sekadienį patyrė "Marseille" klubas, namuose net 0-3 turėjęs pripažinti "Nancy" ekipos pranašumą. Jau po pirmajame kėlinyje pelnytų dviejų Youssoufo Hadji įvarčių "Nancy" pirmavo 0-2, o antroje rungtynių pusėje dar vieną taiklų smūgį pridėjo jaunasis Issiaras Dia. Po šios nesėkmės "Marseille" smuktelėjo net į 6-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"%c00036" 3 - 4 "%c00064"
14` [1 - 0] Pino
44` [2 - 0] Alexandre Licata
50` [3 - 0] Alexandre Licata
52` [3 - 1] Marouane Chamakh
67` [3 - 2] Alou Diarra
88` [3 - 3] Marouane Chamakh
89` [3 - 4] Fernando Cavenaghi

"%c00023" 2 - 2 "%c00306"
26` [1 - 0] Guillaume Hoarau
46` [1 - 1] Rudy Mater
71` [2 - 1] Jerome Rothen
84` [2 - 2] Saka Tene

"%c00071" 0 - 3 "%c00254"
33` [0 - 1] Youssouf Hadji
38` [0 - 2] Youssouf Hadji
56` [0 - 3] Issiar Dia