"Marseille" savo sezono išgelbėti nepavyko - "Coupe de France" iškovojo PSG (VIDEO)

Šį vakarą “Stade de France” arenoje sužaistas Prancūzijos taurės finalo susitikimas. Jame kovėsi “Ligue 1” pirmenybėse jokio pasipriešinimo nesulaukę “Paris Saint-Germain” futbolininkai bei sezoną išgelbėti siekusi “Marseille” vienuolikė.

Paryžiečiai po Blaise Matuidi įvarčio į priekį išsiveržė jau trečiąją minutę, bet uostamiesčio komanda nepasidavė ir neilgai trukus rezultatą puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išlygino Florianas Thauvinas.

Michelio auklėtiniai toliau visą pirmąjį kėlinį su varžovais kovėsi kaip lygūs su lygiais.

Visgi, PSG po pertraukos įrodė savo pranašumą. Laurento Blanco kariauną į priekį kėlinio pradžioje vėl išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Zlatanas Ibrahimovičius, o po to paties švedo perdavimo dar pasižymėjo Edinsonas Cavani.

Galiausiai Ibra apsikeitė tiksliais smūgiais su Michy Batshuayi ir švieslentė užfiksavo galutinį rezultatą 4-2.

“Coupe de France” trofėjų sostinės klubas iškovojo antrąkart iš eilės. Tuo tarpu “Marseille” nepasinaudojo proga tuo pačiu iškovoti kelialapį į UEFA Europos lygą ir jis lieka šeštąją vietą nacionaliniame čempionate užėmusio “Saint-Etienne” rankose.

“Marseille” 2 – 4 “Paris Saint-Germain”
[0-1] 3’ Blaise Matuidi
[1-1] 12’ Florian Thauvin
[1-2] 47’ Zlatan Ibrahimovič
[1-3] 57’ Edinson Cavani
[1-4] 82’ Zlatan Ibrahimovič
[2-4] 87’ Michy Batshuayi