"Marseille" tampa "Ligue 1" lyderiu © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaisti likę penki Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" ketvirtojo turo susitikimai, po kurių į pirmąją poziciją pakilo trečiąją pergalę iš eilės iškovojęs "Marseille" klubas.

Šį kartą Marselio futbolininkai savo stadione priėmė iki tol nei vienos nesėkmės dar nepatyrusį "Le Mans" klubą ir įveikė jį rezultatu 2-0. Pirmasis mačo įvartis krito vos 70-ąją minutę, kai pasižymėjo Habibas Bamogo. Dar po dešimties minučių į "Le Mans" vartus buvo skirtas 11-os metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Mamadou Niangas, įtvirtindamas savo ekipos pergalę.

Šiuo metu "Marseille" su trejomis pergalėmis ir dešimčia taškų po ketverių rungtynių užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą, dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio lenkdama tiek pat taškų turintį ir čempionų titulą ginantį "Lyon" klubą.

Pirmąją pergalę šių metų pirmenybėse šiame ture iškovojo "Monaco" klubas, namuose 2-1 įveikęs naujoką "Sedan". Kunigaikštystės ekipą į priekį 32-ąją minutę išvedė Mohamedas Kallonas, o prieš pat pertrauką 44-ąją minutę rezultatą padvigubino Francois Modesto. Sušvelninti skirtumą "Sedan" pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai 83-ąją minutę paguodos įvartį savo ekipai pelnė Mansour Boutabout.

Ir toliau labai nesėkmingai rungtyniauja tarpsezoniu savo lyderių netekęs "Rennes" klubas. Reno futbolininkai per pirmuosius tris turus sugebėjo iškovoti vos vieną tašką, o šiame ture beviltiškai 3-1 pralaimėjo naujokui "Valenciennes", kuriam tai buvo vos pirmoji pergalė. Nors po tikslaus Jimmy Briando smūgio 23-ąją minutę "Rennes" pirmieji išsiveržė į priekį, vėliau "Valenciennes" pelnė tris įvarčius be atsako ir iškovojo pelnytą poergalę.

Trečiąją pergalę per ketverias rungtynes sekmadienį iškovojo vos pernai į "Ligue 1" saugrįžusi "Nancy". Šį kartą praėjusio sezono Lygos taurės laimėtojai namuose minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Auxerre" futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį 74-ąją minutę pelnė Benjaminas Gavanonas.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00071" 2 - 0 "%c00098"
70` [1 - 0] Habib Bamogo
79` [2 - 0] Mamadou Niang (iš 11m.)

"%c00036" 2 - 1 "%c00307"
32` [1 - 0] Mahomed Kallon
44` [2 - 0] Francois Modesto
83` [2 - 1] Monsour Boutabout

"%c00254" 1 - 0 "%c00025"
74` [1 - 0] Benjamin Gavanon

"%c00306" 3 - 1 "%c00067"
23` [0 - 1] Jimmy Briand
64` [1 - 1] Laurent Dufresne
76` [2 - 1] Laurent Dufresne
90` [3 - 1] Yacine Bezzaz

"%c00146" 3 - 2 "%c00093"
17` [1 - 0] Yohan Demont (į savo vartus)
45` [2 - 0] Ilan
56` [3 - 0] Pascal Feindouno
75` [3 - 1] Ilan (į savo vartus)
79` [3 - 2] Jussie Ferreira (iš 11m.)