Maskvos CSKA - Europos lygos aštuntfinalyje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį buvo sužaistos vienerios UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosios rungtynės, kuriose Maskvos CSKA futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje išsiskyrė taikiai 1-1 su Salonikų PAOK vienuolike, tačiau dėka pergalės išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 pateko į kitą turnyro etapą.

Rusijos klubas su Deividu Šemberu priešakyje susikomplikavo savo situaciją antrojo kėlinio viduryje, kuomet po vaikiškos gynėjų klaidos kamuolys atsidūrė šeimininkų vartų tinkle, o bendras dviejų mačų rezultatas tapo lygus.

Vis dėlto lietuvio ekipai pavyko išvengti pratęsimo - 80 minutę Zoraną Tosičių baudos aikštelėje pargriovė svečių vartininkas Dario Kresičius, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį ir nors Wangerio Love'o smūgis buvo netikslus, pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo Sergejus Ignashevichius.

Po dviejų savaičių vyksiančiose pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Maskvos CSKA futbolininkai susigrums su "Sevilla" - "Porto" poros nugalėtoju.

Maskvos CSKA 1 - 1 Salonikų PAOK
(pirmas mačas 1 - 0, bendras rezultatas 2 - 1)
67' [0 - 1] Z. Muslimovic
80' [1 - 1] S. Ignashevich

80' V. Love (CSKA) nerealizavo 11 m. baudinio