Mažumoje likusi „Hertha“ nepasipriešino „RB Leipzig“ ekipai © JumpStory nuotr.

Sekmadienį finišavo 23-asis „Bundesliga“ pirmenybių turas.

Paskutinėse turo rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė „RB Leipzig“ ekipa, kuri išvykoje net 6:1 sutriuškino Berlyno „Herthą“.

Svečiai pirmąjį įvartį pelnė 20-ąją minutę kai pasižymėjo Benjaminas Henrichsas, tačiau rezultatas tapo lygus 48-ąją minutę po Stevano Jovetičiaus tikslaus smūgio.

Lemiama šiame mače tapo 62-oji minutė, kai „Hertha“ ekipos gynėjas Marcas Oliveris Kempfas prasižengė savo baudos aikštelėje ir, maža to, buvo pašalintas iš aikštės. Christopheris Nkunku sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė savo komandą į priekį.

Žaisdama mažumoje „Hertha“ visiškai subyrėjo ir praleido dar keturis įvarčius. Dar vieną įvartį savo komandai pelnė C. Nkunku, po sykį pasižymėjo ir Dani Olmo, Amadou Haidara bei Yussufas Poulsenas.