"Milan" ir "Juventus" rungtynės baigėsi taikiai © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje įvyko dvejos 14 turo rungtynės. Ilgai lauktas susitikimas tarp „Juventus“ ir „Milan“ baigėsi lygiosiomis, o „Sampdoria“ sutriuškino „Reggina“ ekipą.

Milano „San Siro“ stadione vyko susitikimas tarp dviejų čempionato davoritų „Milan“ ir „Juventus“. Tai buvo pirmoji šių ekipų akistata „Juventus“ sugrįžus į „Serie A“ ir ji baigėsi lygiosiomis 0-0 dėka puikaus vartininkų žaidimo bei vartų virpsto.

Jau 11 minutę „Juventus“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį. Cristiano Zanetti perėmė kamuolį aikštės viduryje ir permetė kamuolį per „Milan“ gynybą. Davidas Trezeguet smūgiavo kamuolį, šiam dar nenusileidus ant žemės, ir šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo virpstas. Netrukus kitame aikštės gale Gianluigi Buffonas po pakelto kampinio numušė kamuolį, besileidžiantį ties Kakha Kaladze galva, o netrukus sekęs Clarence‘o Seedorfo smūgis praskriejo kelis centimetrus nuo vartų virpsto.

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Juventus“ turėjo dar vieną progą įmušti. Hasanas Salihamidzičius pademonstravo puikius sugebėjimus, pergudravęs Serginho, ir pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau „Milan“ išgelbėjo puiki vartininko Dida reakcija. Prie kitų vartų savo talentą taip pat pademonstravo Gianluigi Buffonas, atmušęs pavojingą Kaka smūgį. Rungtynių pabaigoje „Milan“ veteranas Paolo Maldini turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų.

Kitose rungtynėse „Sampdoria“ namuose rezultatu 3-0 sutriuškino „Reggina“ klubą. Rungtynių didvyriais tapo Claudio Bellucci, įmušęs du įvarčius bei Antonio Cassano, kuriam tai buvo pirmos rungtynės išsigydžius traumą ir italas iškart ėmėsi darbo, sukūręs pirmajį įvartį bei privertęs varžovus grubiai jį stabdyti bei užsidirbti geltonas korteles. Visgi italas sugrįžęs priminė ir apie savo charakterį, kuomet kameros užfiksavo, kaip jis aršiai ginčijosi su teisėju bei varžovų treneriu, nevengdamas panaudoti keiksmažodžius.

Rezultatai

"Sampdoria" 3 - 0 "Reggina"
5' [1 - 0] Claudio Bellucci
56' [2 - 0] Paolo Sammarco
76' [3 - 0] Claudio Bellucci

"Milan" 0 - 0 "Juventus"